اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مور شیر برقی با فشار 300 بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مور شیر برقی با فشار 300 بار

سلام به همه دوستان عزیز و مخصوصا متخصصین گرامی

دوستان من قصد دارم برای کنترل خروج هوای یک مخزن با فشار 200 بار از شیر برقی استفاده کنم...

فشار مخزن زیاد هست ( 200 بار میشه حدود 3000 PSI ) و با هر بار زدن کلید باید در یک لحظه شیر مخزن باز و بسته بشه......حدود 1/6 ثانیه تا یک مقدار هوا از مخزن خارج بشه و در مدار پنوماتیکی ما قرار بگیره...

شیرش یه چیزی شبیه به لینک زیر هست
    http://www.iranshir.com/index.php?op...amp;Itemid=143

فقط یک کلید در مدار قرار داره...حد اکثر فضایی که دارم اندازه یک مکعب مستطیل 5*15*15 هست.....ولتاژ حداکثر 9 تا 12 ولت که بشه با یک باطری قابل شارژ تامینش کرد و در داخل دستگاه نصب بشه

می خوام با زدن کلید به سرعت شیر باز و بسته بشه و اگر کلید متصل موند خود شیر اتوماتیک قطع کنه...اگه مدار یه شیر معمولی با مدار الکترونیکی هم باشه که عمل باز و بسته شدن اتوماتیک رو انجام بده کارم راه می افته....فقط باید تاکید کنم که فشار مخزن بالاست و خطرناک.....

اگه مورد خاصی مد نظرتون هست با ذکر اندازه و حدود قیمتش لطف کنید بگید ...

ممنونم از لطف همه دوستان عزیز....

یا علی @};- @};-

پاسخ : کمک در مور شیر برقی با فشار 300 بار

یک سری به فروشندگان تجهیزات cng بزنین با توجه به فشار مشابه کپسول cng احتمالا به نتایج مفیدی خواهید رسید.

دیدگاه

ممنونم...به نظرتون تو اون ابعادی که گفتم گیرم میاد؟؟؟

راستی در مورد اون امکان قطع و وصل با سرعت بالا با یک کلیک چه نظری دارید؟؟؟

به نظرتون اون شیری که لینکش رو گذاشتم همچین توانایی داره که با یک برد الکترونیکی بشه با هم کلیک به سرعت اونو باز و بسته کرد؟؟؟

دیدگاه

دوستان یک مدل شیر هم تو اینترنت دیدم به اسم شیر سیگنال باد....ولی هر چی گشتم چیزی در مورد کاربرد و اندازه و مشخصاتش نبود..

کسی چیزی دراین مورد میدونه؟؟؟؟

این هم لینک مربوط به شیر سیگنال باد
        http://www.airtaciran.com/fa/product...-control-valve

یه جا هم خوندم برای کنترل های دقیق از شیر های برقی سوزنی استفاده میشه که خیلی دقیق و در اندازه های کوچک هستند....کسی مطلبی در این مورد داره به من کمک کنه؟؟؟

ممنون از لطفتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X