اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این رو اگه میشه اضافه کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

این رو اگه میشه اضافه کنید

با سلام خدمت مسولین سایت

من توی یه انجمن دیگه هم فعالیت میکنم که تقریبا شبیه به انجمن شماست و گزینه ای اضافه کرده فوق العاده :applause: :wow:

همه میدونن که توی سایت یوتیوب چیزهای علمی زیادی پیدا میشه برای مثال چاپ فیبر با دستگاه پرس ولی در این سایت چیزهای خیلی بدی هم هست
    حالا این سایت فیلتر هست و تر و خشک با هم سوختن و اگه بخواهیم یه فیلم رو بزاریم باید دانلود کنیم بعد کیفیت رو بیاریم پایین تا حجمش کم بشه و بعد اپلود کنیم :angry:

در انجمن زیر این راهکار رو برای ما ایجاد کرده که مطالب درست و حسابی رو بتونیم از یوتیوب توی انجمن بزاریم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

لطفا این گزینه رو به این انجمن که طرفدار های زیادی از کل ایران داره و نباید از علم جهان عقب بمونن این گزینه رو اضافه کنید :applause:

http://www.residentevil.ir/index.php?topic=3710.0

اگه نمیشه لااقل برای اپارات این کار رو بکنید
    الکترونیک همه کاره دنیا

پاسخ : این رو اگه میشه اضافه کنید

سلام ..

شاید اگر تنها برای همکاران بخش فرهنگی، (و یا مدیران) این امکان فراهم باشه، بتونه گزینه ی خوبی برای فکر کردن، دنبال کردن و پرداختن باشه .. امــا به صورت عمومی و در اختیار همه ی کاربران؛ بار نظارتی مسئولان و گروه فرهنگی مجموعه رو بسیار بالا میبره، به گونه ای که این دوستان از فعالیت های هم اکنون خودشون به صورت کامل لازم هست که دست بکشند و به بررسی فایل ها و ضمائم و محتویات اونها ببپردازند و این امر به نفع روند "عـلـمـی" و رو به جلوی مجموعه نخواهد بود .. موفق و سلامت و شاد باشید ..

دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

پاسخ : این رو اگه میشه اضافه کنید

نوشته اصلی توسط حسام الدین
      سلام ..

شاید اگر تنها برای همکاران بخش فرهنگی، (و یا مدیران) این امکان فراهم باشه، بتونه گزینه ی خوبی برای فکر کردن، دنبال کردن و پرداختن باشه .. امــا به صورت عمومی و در اختیار همه ی کاربران؛ بار نظارتی مسئولان و گروه فرهنگی مجموعه رو بسیار بالا میبره، به گونه ای که این دوستان از فعالیت های هم اکنون خودشون به صورت کامل لازم هست که دست بکشند و به بررسی فایل ها و ضمائم و محتویات اونها ببپردازند و این امر به نفع روند "عـلـمـی" و رو به جلوی مجموعه نخواهد بود .. موفق و سلامت و شاد باشید ..
      سلام
      خب من که با خط درشت نوشتم که لااقل پارات رو اینطوری کنن اون که دیگه نیازی به بررسی نداره :read:
      الکترونیک همه کاره دنیا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X