اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

tft lcd 3.2" >>LPC 2368

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

tft lcd 3.2" >>LPC 2368

سلام به اساتید محترم!!!
    آقا منم این lcd را خریدم از نمونه برنامه ای که برای lpc2368 قرار داده بودید استفاده کردم این مدار کار نکرد.
    حتی هیچ سیگنالی را روی پایه های میکرو نداشتم!!!
    خودم با برنامه ی جیمبو نوشتم ولی برنامه ارور داد چون قسمت هدر فایلی که جیمبو ساخته بود مشکل داشت حداقلش اینکه تابع ریستش درست نبود!!!
    البته ارور را برطرف کردم و با مجیک روی هدر بورد ریختم ولی مدار کار نکرد!!! البته اینبار روی پایه ها سیگنال داشتم.
    آیا کسی می تواند به بنده کمک کند؟؟؟
    دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
    وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
    او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

پاسخ : tft lcd 3.2" >>LPC 2368

از کدوم برنامه نمونه استفاده کردید؟ همونی که تو سایت در قسمت محصولات قرار داده شده ؟

دیدگاه

بله از همون استفاده کردم
      در ضمن هدر برود هم برای eca است و برنامه های زیادی هم با هاش نوشتم و کار کردم ولی این lcd 3.2 اینچ شرکت eca را نتوستم باهاش کار کتم بندازم.
      اصلا روی پایه های اسیلوسکوپ سیگتالی نشون نمی دهد در ضمن برنامه را با فلش مجیک ریختم
      وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
      او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

در همون برنامه نمونه عبارت ;SCS|=0x00000001 را قبل از تابع ;()LCD_Init قرار دهید مشکل حل می شه. من این کار رو انجام دادم و با Flash Magic هم پروگرم کردم کاملاً کار می کنه.
        عبارتی که اضافه میکنیم مربوط به استفاده از GPIO به صورت Fast می باشد. و چون در هدرفایل lcd از پورت GPIO به صورت Fast استفاده شده این عبارت باید اضافه شود. و در حقیقت با این عبارت استفاده از GPIO به صورت Fast فعال سازی می شود.

دیدگاه

این کار را نیز انجام دادم ثمری نداشت
          می شه برنامه ای که خودتون نوشتید را قرار دهید.
          آیا فرکانس pll را تغییر دادید البته من روی حالت دیفالت و ماکزیمم نیز تست کردم نمی دونم چرا اینجوری شده!!! حتی یک پالس هم ندارم!!!

دیدگاه

درست شد!!
            چندتا کار دیگه کردم مثلا فرکانس 72 گذاشتم و چندتا pcon فعال کردم کاری که گفتید نیز انجام دادم
            خلاصه در عین نا باوری کار کرد دست شما درد نکه که بنده را راه نمایی کردید. :applause:

دیدگاه

نتونستم پلود کنم براتون ایمیل کردم. البته همون برنامه ای است که تو سایت قرار گرفته و فقط همون خط بالا رو بهش اضافه کردم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X