اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخدام وزارت نیرو اسفند 91

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استخدام وزارت نیرو اسفند 91

سلام خدمت دوستان گرامی!

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از یکشنبه 8 بهمن تا سهآ‌شنبه 17 بهمن فرصت داره. برای اطلاع از شرایط و ضوابط و ثبت نام در آزمون به لینک زیر مراجعه کنید:

2 تا سوال:

1- توضیحی راجبه نوع وشرایط کار، محل کار، نوع تخصص مورد نیاز و.... ذکر نشده. کسی جزئیاتش رو میدونه؟ هرچی هرچند اندک میدونید، بگین ممنون میشم.

2- بین اینا:
    توانیر
    مدیریت شبکه برق ایران
    سازمان توسعه برق ایران
    برق منطقهآ‌ای تهران

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ همگی هم در تهرانن. با دلیلش بگین خواهشا. فرصت زیادی باقی نمونده. خواهش میکنم جواب بدین :cry:

با تشکر از همکاری عزیزان :redface:
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

پاسخ : استخدام وزارت نیرو اسفند 91

سلام.
    دوست من تو جواب سوال اولتون تو همین لینکی که شما آوردید، تو قسمت ج یه جدولی گذاشته به اسم جدول نیازهای استخدامی...
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

دوست عزیز، جناب pama
      منم اون جدول رو دیدم، همچنین دو جدول دیگه شامل مواد آزمون و مجریان آزمون رو دیدم. اون مواردی هم که گفتم، از همون جدول ذکر کردم.

تصحبح میکنم، منظورم اینه که کدوم برای استخدام در تهران انتخاب میکنید؟ چرا؟ کدوم بهتره؟ برای مهندس برق قدرت
      توانیر
      مدیریت شبکه برق ایران
      سازمان توسعه برق ایران
      برق منطقهآ‌ای تهران
      دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

سلام دوستان
        کسی که با حکم قراردادی داخلی هیئت علمی در یکی از واحد های کوچک دانشگاه ازاد در یکی از شهرستان ها مشغوله آیا میتونه تو این ازمون استخدامی شرکت کنه؟

دیدگاه

با سلام خدمت بچه های اصفهان

بچه های الکترونیک اصلا سراغ این استخدامی نرن چون اصفهان اصلا الکترونیک نمیخواد
          الکترونیک همه کاره دنیا

دیدگاه

فقط یکروز دیگه فرصت داره. ینی هیشکی نمیدونه کدوم بهتره؟ :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X