اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

vdr 220v

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

vdr 220v

سلام دوستان کسی می دونه که vdr را تو 220v بعد از لاین فیلتر چطوری وصل کنم
    موازی وصلش کردم منهدم شد

پاسخ : vdr 220v

احتمال زیاد ولتاژ vdr کمه ببین دوست عزیز ولتاژی که روی vdr می نویسه مقدار dc هست نه ac پس شما حداقل باید ولتاژ 320 به بالا بگیری یعنی روش نوشته باشه 321 حالا اگر پایین تر باشه منهدم می شه
    همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

PRO-DESIGNER خیلی ممنون
      ولی به محض اتصال برد به برق 220V فوری vdr ترکید و آتیش گرفت به نظرتون این مقدار اضافه ولتاژ کافیه برا این انفاق
      همچنین من vdr را بعد از فیلتر و موازی قرار دادم این نحوه اتصال مشکلی نداره
      ضمنا اگه من vdr های 220V را بعد ترانس 9V قرار بدم تاثیری داره و حداکثر رنجی که ولتاژ (VDR)بالاتر می تونه باشه چقدره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط manzari2010
        PRO-DESIGNER خیلی ممنون
        ولی به محض اتصال برد به برق 220V فوری vdr ترکید و آتیش گرفت به نظرتون این مقدار اضافه ولتاژ کافیه برا این انفاق
        همچنین من vdr را بعد از فیلتر و موازی قرار دادم این نحوه اتصال مشکلی نداره
        ضمنا اگه من vdr های 220V را بعد ترانس 9V قرار بدم تاثیری داره و حداکثر رنجی که ولتاژ (VDR)بالاتر می تونه باشه چقدره؟
        این موضوع سوال من هم هست در واقع اگر VDR رو بعد از نویز فیلتر(EMI Filter) قرار بدیم ایا مشکلی برای ترانس پیش میاد؟
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X