اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی AT45DB161 با AT91SAM7X256

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی AT45DB161 با AT91SAM7X256

با سلام
    من هرکاری میکنم نمیتونم این حافظه فلش رو راه بندازم ... کسی میتونه کمک کنه؟!
    ممنون از همکاری

پاسخ : راه اندازی AT45DB161 با AT91SAM7X256

ببین دوست من این ای سی یکم قلق داره
    1.ولتاژ کاریش حتما 3.3 باید باشه و نه بیشتر
    2.ولتاژ پینهاش 5 ولت باشه مشکلی نداره
    3.کتابخونه زیادی تو نت هست و کلا با 4 5 تا دستور میتونی با ای سی ارتباط برقرار کرده

اگه کتابخونه پیدا نکردی بگو بزارم
    و تقلبی این ای سی در بازار زیاده البته فرقه زیادی نداره فقط سرعتش از 4 5 مگ بیشتر نمیشه و نمیتونی تو حالت 528 پروگرمش کنی
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط n340
      ببین دوست من این ای سی یکم قلق داره
      1.ولتاژ کاریش حتما 3.3 باید باشه و نه بیشتر
      2.ولتاژ پینهاش 5 ولت باشه مشکلی نداره
      3.کتابخونه زیادی تو نت هست و کلا با 4 5 تا دستور میتونی با ای سی ارتباط برقرار کرده

اگه کتابخونه پیدا نکردی بگو بزارم
      و تقلبی این ای سی در بازار زیاده البته فرقه زیادی نداره فقط سرعتش از 4 5 مگ بیشتر نمیشه و نمیتونی تو حالت 528 پروگرمش کنی
      ولتاژ پین و ولتاژ کاری هر دو 3.3 ولت هست
      کتابخونه واسه AVR دارم تبدیل کردم اما 0XFF میده فقط
      اگه کتابخونه داری ممنون میشم بذاری... خیلی وقتمو گرفته ...
      Shahram.ghaderi298p1@gmail.com

دیدگاه

http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13601576841.rar

بیا مهندس جان
        این ماله مگا 8 است
        فرقی نداره
        پس باید سره کانفیگ spi میکروت باشه
        هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
        بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
        میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

من AT45DB را با ATSAM7X راه اندازی کردهآ‌ام. و برای راه اندازی آن از مثال خود Atmel استفاده کردهآ‌ام.
          از ویژگی این مثال آنست که به صورت خودکار IC را شناسایی میآ‌کند!

اما بسیار بدقلق، بسیار بسیار سنگین، غیرقابل فهم و بسیار بسیار پیچیده است!!!!!!!!!!!!!!!
          از انواع و اقسام فایلآ‌های اضافی استفاده کرده و تا توانسته مثال را پیچ و خم داده است.
          آنقدر تعداد فایلآ‌های اضافی زیاد است که نه میآ‌توان آن را به مثال دیگری اضافه کرد و نه میآ‌توان برنامه دیگری را به آن اضافه کرد!

تصمیم گرفتم مثال را ساده کنم و فایلآ‌های اضافی را از برنامه خارج کنم. اما از یه جایی با وجود کامپایل شدن، دیگه جواب نمیده!!!!
          ساده کردن این مثال تقریبا برایم غیرممکن شده است!؟!؟!؟!

اگر از دوستان کسی مثال ساده ای از راه اندازی این IC دارد لطفا آن را در اختیار من و دیگر دوستان قرار دهد.

با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X