اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افتتاح حساب paypal

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افتتاح حساب paypal

با سلام خدمت دوستان
    من می خواستم بدون کسی راهی داره واسه این که بتونم حساب ورفای شده paypal باز کنم البته با شماره حساب و کارت بانکیش
    اگه راهی دارین لطفا کمک کنید :question:
    اگه خدا بخواهد مي شه

پاسخ : افتتاح حساب paypal

فقط خواهشن اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
    اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

paypal قبل از تحریم ها هم به شدت ایران رو تحریم کرده بود و نمیشد باهاش کار کرد .. همونطور که میدونید فندق شکن رو تشخیص میده و در نهایت میفهمه شما از چه کشوری وصل شدید و البته کاری به کارتون نداره و میذاره فعالیت کنید و پول به حساب بریزید ولی همین که خواستید از حساب برداشت کنید با نهایت شرمندگی حسابتون رو بلاک میکنه
      صد درصد مطمئن نیستم که هیچ راهی نیست .. فقط چیزایی که شنیده بودم رو عرض کردم ..
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
        paypal قبل از تحریم ها هم به شدت ایران رو تحریم کرده بود و نمیشد باهاش کار کرد .. همونطور که میدونید فندق شکن رو تشخیص میده و در نهایت میفهمه شما از چه کشوری وصل شدید و البته کاری به کارتون نداره و میذاره فعالیت کنید و پول به حساب بریزید ولی همین که خواستید از حساب برداشت کنید با نهایت شرمندگی حسابتون رو بلاک میکنه
        صد درصد مطمئن نیستم که هیچ راهی نیست .. فقط چیزایی که شنیده بودم رو عرض کردم ..
        می دونم که به شدت تحریم کرده ( تو روحشون )
        ولی من واسه خرید از چین نیاز به این حساب دارم :sad:
        چون دلار خارج از کشور دارم ولی تنها راهی که بتنونم ازشون استفاده کنم اینه که حساب paypal داشته باشم :angry:
        حالا هم خواهشا از دوستان می خوام اگه راهی بلندن دریغ نکن و بگن :job:
        اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

به فکر کارای دیگه باشید و کارشناسان اهل فن کم میستن.بالاخره اینهمه تاجر دارن کار می کنن تو ایران با همین تحریم ها!! paypal تقریبا غیر ممکنه استفادش برای ما
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
            به فکر کارای دیگه باشید و کارشناسان اهل فن کم میستن.بالاخره اینهمه تاجر دارن کار می کنن تو ایران با همین تحریم ها!! paypal تقریبا غیر ممکنه استفادش برای ما
            خوب اولش که خودتونم می گین تقریبا نه 100% :redface:
            دومش اگه paypal را کسی نمی دونه در مورد payza راهنمایی کنید :job:
            اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

درود.دوست من چرا از شرکت هایی که تو کار واردات قطعه از چین هستن کار نمیکنی؟ من یه شرکت سراغ دارم .خودم دو سال پیش یه قطعه میخواستم.یه هفته ای دستم رسید. در مورد این که دلار هم خارج از کشور داری باهاشون مشورت کن.آدرس سایتش رو برات گذاشتم.

http://www.mobinelec.com :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
                درود.دوست من چرا از شرکت هایی که تو کار واردات قطعه از چین هستن کار نمیکنی؟ من یه شرکت سراغ دارم .خودم دو سال پیش یه قطعه میخواستم.یه هفته ای دستم رسید. در مورد این که دلار هم خارج از کشور داری باهاشون مشورت کن.آدرس سایتش رو برات گذاشتم.

http://www.mobinelec.com :nerd:
                برای این می خوام خودم کار کنم چون نمایندگی یه شرکت را می خوام بگیرم ( تا حد بسیار خوبی هم پیش رفتم و فقط مونده بحثه نحوه خرید و سفارش ) :biggrin: پس حتما نیاز به این دارم که از خودم حساب بانکی داشته باشم :angry:
                اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

نمیخوام ناامیدت بکنم ولی تا وقتی این مشکل رو برطرف نکنی ، انگار هیچ کار نکردی.با این اوضاع کارت خیلی سخته. این شرکتی که من گفتم مسئول دریافت سفارشش میگفت شرکتشون تو خود چین کارخونه داره.یعنی سرمایه گذاری کارخونش از طرف ایرانیه.البته نمیدونم 100درصد راست میگفت یا نه . ولی در کل برای این کار باید یه ذره به اصطلاح آدم کلفتی باشی. چون بازار به هیچ وجه رقابتی و سالم نیست.

درهر صورت امیدوارم موفق بشی.تبلیغ شرکتت رو هم تو همین سایت eca انجام بدی.
                  :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesan
                    نمیخوام ناامیدت بکنم ولی تا وقتی این مشکل رو برطرف نکنی ، انگار هیچ کار نکردی.با این اوضاع کارت خیلی سخته. این شرکتی که من گفتم مسئول دریافت سفارشش میگفت شرکتشون تو خود چین کارخونه داره.یعنی سرمایه گذاری کارخونش از طرف ایرانیه.البته نمیدونم 100درصد راست میگفت یا نه . ولی در کل برای این کار باید یه ذره به اصطلاح آدم کلفتی باشی. چون بازار به هیچ وجه رقابتی و سالم نیست.

درهر صورت امیدوارم موفق بشی.تبلیغ شرکتت رو هم تو همین سایت eca انجام بدی.
                    :job:
                    آقا ممنون از شما :job:
                    یه کسی از آشنهاهامون تو کاناداس شاید اون بطونه برام حلش کنه ( فقط یه مشکل کوچیک داره نسبتش با من مثل نسبت من با دستگیره در خونمونه :biggrin:. خیلی خیلی دوره )
                    به اون می گم اگه درستش کنه حله :redface:
                    من خودم فعلا سایت شرکتم را دارم طراحی می کنم فعلا آماده نیست انشاالله بعدا آدرس رو رو ECA می زارم :rolleyes:
                    ممنون از راهنمایی همه
                    پس فعلا
                    یا علی
                    اگه خدا بخواهد مي شه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Me-Ma Group
                      آقا ممنون از شما :job:
                      یه کسی از آشنهاهامون تو کاناداس شاید اون بطونه برام حلش کنه ( فقط یه مشکل کوچیک داره نسبتش با من مثل نسبت من با دستگیره در خونمونه :biggrin:. خیلی خیلی دوره )
                      به اون می گم اگه درستش کنه حله :redface:
                      من خودم فعلا سایت شرکتم را دارم طراحی می کنم فعلا آماده نیست انشاالله بعدا آدرس رو رو ECA می زارم :rolleyes:
                      ممنون از راهنمایی همه
                      پس فعلا
                      یا علی
                      سلام دوست عزیز شما برای مشکلتون راهی پیدا کردید؟
                      از جمله ی رفتگان این راه دراز
                      باز آمده ای کو که به ما گوید راز
                      هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
                      چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

ببخشید تازه تاپیک رو دیدم ...
                        شما در ابتدای کار با صرافی ها (100% مجاز) صحبت کنید و اونها میتونند با دریافت مبلغی مشخص به ازای هر دلار وجه را براتون به حساب طرف حواله کنند.
                        من تونستم PAYPAL رو بسازم ولی اگر بفهمند کل پولت بلوک میشه و باید بری دوبی تاز ازاد بشه با هزار دردسر دیگه که من 1 ریال هم توش نریختم این کاری که گفتم بهترین هست مطمنه و شما بهشون دستور میدید اونها باید براتون کار کنند... وقتی پول رو حواله کردند رسید مهر شده دریافت کنید ورگنه همین صرافی هم سرتون کلاه میذاره ... کسی هم که رسید نمیده کلاه برداره موفق باشید
                        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X