اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفکیک گیرنده در ماژول فرستنده گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفکیک گیرنده در ماژول فرستنده گیرنده

سلام
    یک ماژول فرستنده گیرنده 4کانال را در نظر بگیرید. اگه خواسته باشیم که در گیرنده 4کانال کاملا متفاوت داشته باشیم یعنی مثلا با یک فرستنده ی 4کانال ،4 نقطه ی متفاوت و دور از هم رو کنترل کنیم.(هر کانال مال یه نقطه). آیا ماژو ل خاصی هست یا باید مدارش رو خودمون طراحی کنیم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. :smile: :smile: :smile:
    باور کنيم تا چشم بر هم زنيم فرداست،حتي ميشود گفت فردا همين امروز است.
    اگرچه فردا را نميشود پيش بيني کرد،اما فردا را مي توان ساخت، از همين امروز،فکر همه چيز را بايد کرد، فکر داشته ها و دارايي ها را ، در يک کلمه فکر فردا را.

پاسخ : تفکیک گیرنده در ماژول فرستنده گیرنده

اگه منظورتون کنترل کردن یک نقطه برای آن و آف کردن خشک و خایله میتوید از ماژول های ای اس کا و آی سی های خانواده پی تی اسفاده کنید
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
      اگه منظورتون کنترل کردن یک نقطه برای آن و آف کردن خشک و خایله میتوید از ماژول های ای اس کا و آی سی های خانواده پی تی اسفاده کنید
      سلام
      شفاف تر میگم. فرض کن یک ماژول 4کانال دارم . میخوام با زدن هر کلید روی فرستنده (هر 4تا کلید رو یکی فرستنده هستند) کار خاصی در 4جای مختلف انجام دهم. مثلا یه جا لامپ روشن کنم یه جا دورتر در برقی رو حرکت بدم و.. .
      اگرچه فردا را نميشود پيش بيني کرد،اما فردا را مي توان ساخت، از همين امروز،فکر همه چيز را بايد کرد، فکر داشته ها و دارايي ها را ، در يک کلمه فکر فردا را.

دیدگاه

خوب اگه فاصله زیاد نیست میتونید باسیم کشی کنترلش کنید اگه نه زیاده کارت سخت میشه باید هر جا یک گیرنده بذاری! حالا گفتی فرض کن 4 کاناله دارم واقعا داری یا داری براش نقشه میکشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
          خوب اگه فاصله زیاد نیست میتونید باسیم کشی کنترلش کنید اگه نه زیاده کارت سخت میشه باید هر جا یک گیرنده بذاری! حالا گفتی فرض کن 4 کاناله دارم واقعا داری یا داری براش نقشه میکشی
          احسنت. درست متوجه شدی وفاصله هم زیاده ،نمیشه سیمکشی کرد. ماژول هم هنوز نخریدم ولی دارم بررسی میکنم تایه دونه مناسب حتما بخرم. خب حالا فاصله زیاده ،ماژولی هست که گیرنده هاش جدا از هم باشند؟ اگه نیست چه جوری باید مدار رو طراحی کرد؟

دیدگاه

برای این کارها ماژول زیاده و اگه میخوای در هر طرف فقط یه چیزو خاموشو روشن کنی میتونی از ماژول های ای اس کا و که بایه میکرو میشه گیرنده لرن کد بسازی میتونی اینجا دنبال کنی
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52063.0
            اگه بخوای میتونی hmtr هم بسازی که توی نت بگرد اونم با میکرو راه اندازی میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
              برای این کارها ماژول زیاده و اگه میخوای در هر طرف فقط یه چیزو خاموشو روشن کنی میتونی از ماژول های ای اس کا و که بایه میکرو میشه گیرنده لرن کد بسازی میتونی اینجا دنبال کنی
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52063.0
              اگه بخوای میتونی hmtr هم بسازی که توی نت بگرد اونم با میکرو راه اندازی میشه
              ممنون از راهنماییت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X