اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با نشناختن mega128

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با نشناختن mega128

سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم که خیلی برام عجیبه با usb asp داشتن یه مگا 128 رو دانلود می کردم فیوز بیتا رو میخوند و می نوشت ولی اصلا فلش رو دانلود نمیکرد بعد دیدم تغذیه میکرو قطع شده (5ولت) وقتی وصلش کردم دیگه پروگرامر نمیشناستش بحث فیوز بیتا هم مطمئنم که مشکل نداشتن پروگرامر هم مشکل نذاره :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    من به آمار زمین مشکوکم...
    اگر این شهر پر از آدم هاست......
    پس چرا این همه دل ها تنهاست؟

پاسخ : مشکل با نشناختن mega128

سلام برای پروگرمر کردن مگا 128 بصورت spiباید پایه 1 میکرو رو زمین کنی اینکارو انجام دادی؟
    MEHRENIA1366@GMAIL.COM
    مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

دیدگاه

بله دوست عزیز این کارو کردم ولی بازم؟نشد

دیدگاه

با usp asp آشنایی کامل دارین تنظیماتش رو دقت دوباره انجام بدین شاید مشکل از تنظیمات باشه یه عکس از نرم افزارش بزارین شاید بتونم کمک کنم
        MEHRENIA1366@GMAIL.COM
        مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

دیدگاه

بله دوستان عزیز من 7 ساله با avr ها \روژه میزنم و 4 ساله با این \روگرامر کار میکنم ولی تا حالا به این مشکل بر نخوردم نمیدونم با avr doctor میشه کاریش کرد اخه مگا 128 قیمتش بالاس :angry: :angry:

دیدگاه

به نظر میاد که عمر میکرو تموم شده
            اگه بیشتر از 200 بار برنامه ریزی انجام دادی میکرو دیگه خراب شده
            اگه خیر
            دنببال راه دیگه ای برای برگردوندن فیوز بیت ها باش

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

مرسی دوست عزیز ولی فک نکنم پروگرم کردن میکرو اینقد دفعاتش کم باشه (200) ولی با این وجود من زیر 15 بار پروگرام کردم :angry: :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد فاطمیه
                مرسی دوست عزیز ولی فک نکنم پروگرم کردن میکرو اینقد دفعاتش کم باشه (200) ولی با این وجود من زیر 15 بار پروگرام کردم :angry: :angry:
                معمولن برای فیوز بیت هایی که برنامه رو قفل می کنه :cry:
                اما بای فیوز بیت هایی فرکانس رو تغییر میده ( که اکثرا با همین مشکل برخورد میکنن ) استفاده از یک کلاک خارجی مرسومه
                این کار رو میتونی یا یک 55 انجام بدی یا هرچیز دیگه ای که فرکانس 700-800 کیلو برات تولید کنه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

با سلام دوستان این مگا 128 داره منو کچل میکنه :angry: :angry:
                  با progisp که میخونم تو هر دو سرعت یه بار همیه فیوز بیتا رو \روگرام شده نشون میده یا بار \یشفرض و اصلا قاطیه وقتی که تغذیه میکرو رو قطع میکنم برا اولین بار خوب \روگرامر اطلاعات رو نشون میده اما از دفعه دوم چرت و \رت

دیدگاه

سلام
                    پروگرامر رو به پایه های mosi , miso وصل کردید یا به پورت سریالش؟؟(پایه های 2و3)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X