اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب نرم افزار 64 بیتی روی ویندوز 32 بیتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب نرم افزار 64 بیتی روی ویندوز 32 بیتی

با سلام .

یه سوال داشتم ویندوز من 32 بیتی هست هیچ راهی ( به جز ارتقا سخت افزار) وجود نداره که بخوام یه نرم افزار 64 بیتی رو روش نصب کنم ؟

حالا بخوام سیستم رو ارتقا بدم باید چه چیزایی اش عوض بشه ؟
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : نصب نرم افزار 64 بیتی روی ویندوز 32 بیتی

ویندوزتون 32 بیتیه یا CPU ?
    اگه CPU تون 32 بیتی باشه این کار اصلا امکان پذیر نیست
    اگه CPU تون 64 باشه ولی ویندوز 32bit باشه بازم امکان پذیر نیست مگه اینکه ویندوز 64bit نصب کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط skyzare
      با سلام .

یه سوال داشتم ویندوز من 32 بیتی هست هیچ راهی ( به جز ارتقا سخت افزار) وجود نداره که بخوام یه نرم افزار 64 بیتی رو روش نصب کنم ؟

حالا بخوام سیستم رو ارتقا بدم باید چه چیزایی اش عوض بشه ؟
      سلام
      اگر ویندوزتون 32بیت هست، راهی برای نصب نرم افزار 64بیت روی اون وجود نداره(اما بالعکسش داخل بسیاری از نرم افزارها امکان پذیره: نصب نرم افزار 32بیتی، روی ویندوز 64بیتی)
      اما این نکته رو هم مدنظر داشته باشید که اکثر نرم افزارها هر دو نسخه رو دارند، بنابراین شاید نیاز نباشه ویندوزتون رو به 64بیت تغییر بدید؟

-اما برای قسمت دوم سوالتون، سخت افزار خاصی نمیخواد، تقریبا تمام cpuهای 6-7سال اخیر 64بیتی هستند، بنا براین نیازی به تغییر سخت افزاری ندارین، فقط کافیه یک "ویندوز64بیتی" نصب کنید
      اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
        ویندوزتون 32 بیتیه یا CPU ؟
        اگه CPU تون 32 بیتی باشه این کار اصلا امکان پذیر نیست
        اگه CPU تون 64 باشه ولی ویندوز 32bit باشه بازم امکان پذیر نیست مگه اینکه ویندوز 64bit نصب کنید
        با سلام .

با تشکر از پاسخ شما .

ویندوز که 32 بیتی هست ولی CPU رو نمی دونم چه جوری می تونم بفهمم ؟ از روی این تصویر زیر مشخصه ؟

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
        سلام
        اگر ویندوزتون 32بیت هست، راهی برای نصب نرم افزار 64بیت روی اون وجود نداره(اما بالعکسش داخل بسیاری از نرم افزارها امکان پذیره: نصب نرم افزار 32بیتی، روی ویندوز 64بیتی)
        اما این نکته رو هم مدنظر داشته باشید که اکثر نرم افزارها هر دو نسخه رو دارند، بنابراین شاید نیاز نباشه ویندوزتون رو به 64بیت تغییر بدید؟

-اما برای قسمت دوم سوالتون، سخت افزار خاصی نمیخواد، تقریبا تمام cpuهای 6-7سال اخیر 64بیتی هستند، بنا براین نیازی به تغییر سخت افزاری ندارین، فقط کافیه یک "ویندوز64بیتی" نصب کنید
        با سلام .

با تشکر از پاسخ شما .

می خوام Adobe premiere CS6 رو نصب کنم گویا شرکت سازنده اش از CS4 به بعدش فقط نسخه 64 بیتی اش رو ارائه میده .

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

آره ظاهرا، نمیدونم واقعا هدفشون چی بوده از این کار :mrgreen:
          فوتوشاپش 32بیت داره، اما پریمیر و افترافکتش فکر میکنم، 32نداره
          به هر ترتیب، cpuی شما 64بیت ساپورت میکنه، پس کافیه از یک ویندوز، نسخه 64بیتش رو نصب کنید و ادامه ماجرا..

دیدگاه

آره ظاهرا، نمیدونم واقعا هدفشون چی بوده از این کار :mrgreen:
            فوتوشاپش 32بیت داره، اما پریمیر و افترافکتش فکر میکنم، 32نداره
            به هر ترتیب، cpuی شما 64بیت ساپورت میکنه، پس کافیه از یک ویندوز، نسخه 64بیتش رو نصب کنید و ادامه ماجرا..
            با سلام .

با تشکر از پاسخ شما .

ببخشیداز کجای تصویر متوجه شدید CPU من 64 بیتی ساپورت می کنه ؟
            اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

E7500 رو سرچ کنید متوجه میشید

دیدگاه

سری E از اینتل همه شون 64 بیتی هستند
                http://ark.intel.com/products/36503/Intel-Core2-Duo-Processor-E7500-3M-Cache-2_93-GHz-1066-MHz-FSB

premiere نرم افزار سنگینیه .. راهی جز نصب ویندوز 64 بیتی ندارید
                زندگی پر ز وجود است ولی ..
                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

برای تشخیص نوع سی پی یو (32 یا 64 بیتی) میتونید از برنامه LeoMoon CPU استفاده کنید.
                  لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                  لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                  با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                  اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                  يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

دوستان اشاره کردند، من هم دقیقا مدل cpuشما E7500 رو سرچ کردم و جناب گوگل این پیج رو معرفی کردند که مربوط به خود سایت اینتل هستش:
                    http://ark.intel.com/products/36503/Intel-Core2-Duo-Processor-E7500-3M-Cache-2_93-GHz-1066-MHz-FSB
                    البته قبلش هم میشد حدس زد، چون همونطور که گفتم این چندسال اخیر دیگه تقریبا تمام cpu ها معماری 64بیت دارند.

در ضمن به نظرم به دردسرش نمیارزه که به خاطر پریمیر 64بیت نصب کنید، همونطور که داخل این تاپیک هم اشاره کردم، برای اون کار میتونید از ورژن های قدیمی تر پریمیر هم استفاده کنید، اصلا کار پیچیده ای نیست
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=68628.msg434150#msg434150

دیدگاه

در ضمن به نظرم به دردسرش نمیارزه که به خاطر پریمیر 64بیت نصب کنید، همونطور که داخل این تاپیک هم اشاره کردم، برای اون کار میتونید از ورژن های قدیمی تر پریمیر هم استفاده کنید، اصلا کار پیچیده ای نیست
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=68628.msg434150#msg434150
                      با سلام .
                      مگه این ویندوز 64 بیتی چه عیبی داره که به دردسرش نمی ارزه ؟
                      روی سیستمم CS4 نصب هست ولی یه فیلم آموزشی از CS6 توی اینترنت دیدم به نظرم CS6 جذاب تر بود از طرفی فکر کنم فرمت هایی که برای import کردن پشتیانی می کنه بیشتر هست .
                      اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط skyzare
                        با سلام .
                        مگه این ویندوز 64 بیتی چه عیبی داره که به دردسرش نمی ارزه ؟
                        روی سیستمم CS4 نصب هست ولی یه فیلم آموزشی از CS6 توی اینترنت دیدم به نظرم CS6 جذاب تر بود از طرفی فکر کنم فرمت هایی که برای import کردن پشتیانی می کنه بیشتر هست .
                        مشکل ویندوز 64 بیتی اینه که خیلی از نرم افزارها و بازیهای قدیمی فقط با 32 بیتی سازگارند. در ضمن حتی حرفه ای ها از ورژن های قدیمی تر برنامه هایی مثل فتوشاپ، پریمیر و نرم افزارهای گرافیکی استفاده می کنند چون اولاً به محیط اونا عادت کردن و ثانیاً نسخه های جدید سنگین تر شدن ولی ویژگی های اضافه شده جدید معمولاً خیلی کاربردی نیستند.
                        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

من یه سوال داشتم ویندوز ۶۴بیتی روی رم سه گیگ و سی پی یو دو هسته ای چطوره وسوال دوم آیا ویندوز ده روی این سیستم چطور اجرا می شه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X