اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عضویت در نظام مهندسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عضویت در نظام مهندسی

کسی از مهندسین در باره شرایط عضویت در نظام مهندسی اطلاعاتی داره اینکه شرط معدل هم میخواد یا نه فقط همون آزمونه و اینکه شنیدم میگن بعد سربازی باید یه سال سابقه داشته باشیم باید این سابقه رو کجا و چی باید کار کنیم تا بدست بیاریم :nerd:

پاسخ : عضویت در نظام مهندسی

نوشته اصلی توسط hadi shafavand
    کسی از مهندسین در باره شرایط عضویت در نظام مهندسی اطلاعاتی داره اینکه شرط معدل هم میخواد یا نه فقط همون آزمونه و اینکه شنیدم میگن بعد سربازی باید یه سال سابقه داشته باشیم باید این سابقه رو کجا و چی باید کار کنیم تا بدست بیاریم :nerd:
    شرط معدل نداره
    در مورد سربازی هم این موردی که میگید نشنیدم بعید میدونم اینطور باشه
    تو این تاپیک یه صحبت هایی شده بهش نگاه بنداز
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60048.msg334461#msg334461
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

اسم کامل رشته ت چیه

از تاریخی که مدرک گرفتی 3 سال باید بگذره (مهم نیست سربازی بودی یا توی خونه نشستی )

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

دوستان من رشته ام مهندسی ict مدیریته
        من هم می تونم ؟
        من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

رشتم برق قدرت است ایشالا اگه خدا بخواد تابستون تموم میکنم
          آخه این سه سال چیه معافیت داشته باشی هم باید این سه سال رو صبر کنی باید تو این سه سال کار کنی سابقه کاری داشته باشی یا واسه چیه آخه :sad:
          یکی از دوستان گفته بودن که این سه سال رو عضو نظام بشیم بهتره عضویت تو نظام تو این سه سال چه بهره ای از لحاظ کار و درآمد واسمون داره
          تو این سه سال میتونیم بیرون کار بکنیم کار طراحی تاسیسات یکمی بیشتر توضیح بدین در این مورد لطفا مرسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد فلاحی
            من هم می تونم ؟
            بعید بدونم
            فکر کنم رشته شما نتونه
            برای اطلاعات بیشتر به سایت
            WWW.NEZAMMOHANDESI.IR مراجعه کنید و یک فایل PDF وجود داره که تمام رشته ها رو نوشته

رشتم برق قدرت است ایشالا اگه خدا بخواد تابستون تموم میکنم
            آخه این سه سال چیه معافیت داشته باشی هم باید این سه سال رو صبر کنی باید تو این سه سال کار کنی سابقه کاری داشته باشی یا واسه چیه آخه :sad:
            یکی از دوستان گفته بودن که این سه سال رو عضو نظام بشیم بهتره عضویت تو نظام تو این سه سال چه بهره ای از لحاظ کار و درآمد واسمون داره
            تو این سه سال میتونیم بیرون کار بکنیم کار طراحی تاسیسات یکمی بیشتر توضیح بدین در این مورد لطفا مرسی
            معافیت نیست شاید توی این سه سال بتونی یکمی تجربه کسب کنی
            یه مقداری هم باید سابقه داشته باشی که البتهیه شرکت با 2 تا مهندس با پایه بالاتر می تونن اون رو تایید کنن
            زیاد عجله برای این کار نکنید
            بعدا می فهمی که این سه سال کم هم بوده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

این سه سال رو باید تحت نظر یه مهندس پایه 1 یا 2 کار کنیم حتما؟
              بعد سه سال که میخوایم تو آزمون نظام شرکت کنیم ازمون سابقه میخوان واسه این سه سال که آیا تو این سه سال کار کردیم یا نه؟
              بازم خیلی ممنون از راهنمایهاتون در واقع هیچی نمیدونستم در این مورد

دیدگاه

این سه سال رو باید تحت نظر یه مهندس پایه 1 یا 2 کار کنیم حتما؟
                بعد سه سال که میخوایم تو آزمون نظام شرکت کنیم ازمون سابقه میخوان واسه این سه سال که آیا تو این سه سال کار کردیم یا نه؟
                بازم خیلی ممنون از راهنمایهاتون در واقع هیچی نمیدونستم در این مورد
                1- خیر
                2- بله ولی زیاد مهم نیست شما توی هر جا سابقه کار داشتی مهم نیست اگه کمتر هم بود مهم نیست اگه یک جای دیگه هم بود که ارتباطی به طراحی و نظارت نداشت باز هم زیاد مهم نیست

از هفت خان رستم : شاید 6 خانش قبولی در آزمون باشه

دیدگاه

هر ساختمونی که ساخته میشه صنعتیو تجاریو مسکونی و اداری طراحی تاسیسات برقیش تحت نظر مهندسان نظام انجام میگیره یا به یه شرکت خصوصی واگذار میشه و نظام فقط برای نظارت مهندس میفرسته؟و این سهمیه ای که در هر سال برای هر مهندس در نظر گرفته میشه چیه برای نظارته یا طراحی؟علاوه بر اون سهمیه میشه تو یه شرکت خصوصی کار طراحی هم کرد یا نه؟
                  خیلی خیلی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی متشکرم از حوصلتون :smile:

دیدگاه

من هم می تونم ؟
                    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

فکر نمیکنم رشته ی شما جز فهرست رشته های مورد تایید مسکن و شهرسازی باشه

بعد از اینکه عضو نظام مهندسی ساختمان میشید مدارک تحصیلیتون رو به مسکن و شهرسازی میفرستن و اونا تاییدش میکنن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X