ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2012/07/03
    2
    0

مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

دوستان عزیز شرح وضعیت درسام اینجوریه :
    الکترومغناطیس و ریاضی -----> خیلی ضعیف ( یعنی توی 2 تا درس ریاضی مهندسی و الکترومغناطیس صفر صفرم )
    مدارالکتریکی و زبان ------> ضعیف ( بیس و بنیه ی کار رو دارم ولی به هیچ عنوان مسلط نیستم )
    کنترل و سیگنال و الکترونیک -----> خوب ( اطلاعات و زمینه ی مناسبی دارم و فقط باید تمرین حل کنم تا به تسلط کامل برسم )
    الان میخوام دروس الکترومغناطیس و ریاضی رو از همین ماه شروع کنم به خوندن تا برای تابستون حداقل به سطح خوب رسونده باشمشون ! میخوام لطف کنین و کتاب های مناسب واسه درسایی که گفتمو بهم معرفی کنین ( ریاضی و الکترومغناطیس ) هم جنبه ی آموزشی داشته باشن و هم کنکوری .
    مرسی از لطفتون
    2008/10/28
    تهران
    61
    2

پاسخ : مهندسين عزيز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس هاي مناسب براي آزمون ارشد کمک کنين

الکترومغناطيس از پارسه بخون انقدر بخون که حفط بشي همه چيشو دوستان يکي دوبار ميخونن بعد ميرن دنبال يه منبع ديگه ولي شما انقدر بخون تا حفظ بشي من خودم اشرفيانم خوندم زياد مال نيست البته بعضي مباحث رو بيشتر اشرفيان پوشش ميده ولي بعضي دوستان از باغستاني تعريف کردن که من نديدم (جزوه الکترومغناطيس پارسه در اينترنت موجوده)
    معادلات غالبا 4 تا سوال ميدن يکيش اغلب با تغيير متغير گيريه که سوالاي سال پيش بخوني صد در صد ميتوني حل کني فقط بايد شانس بياري بدوني چيو متغر بگيري من خودم امسال نتونستم. جزوه پارسه دستنويس اوني که اخرش تمرين دار رو بخون
    سيگنال ميگن بهترين کتاب تقدسي هم نکته داره هم تمرين بعضيا خيال ميکنن سيگنال قوين من خودم فکر ميکردم خيلي قويم ولي بعد که مومن زاده نارنجي که فقط تمرين دار رو گرفتم ديدم در بعضي جا ها ضعفاي شديد دارم
    من نميدونم شما الان ترمات تموم شده يا نه ولي اگه تموم نشده چون رياضي فراره رياضي رو در تابستون شروع کني
    اينجا هم کلي بحث در مورد منابع هست يه سر بزن
    http://www.iran-eng.com/forumdisplay.php/400-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C
    2008/10/28
    تهران
    61
    2

پاسخ : مهندسين عزيز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس هاي مناسب براي آزمون ارشد کمک کنين

شما يه سر برو سايت تقدسي خلاصه مطالبشو گذاشته اگه قشنگ ميفهميدي برو مومن زاده بخر نمي دونم اين چيزايي که ميگم بدردت ميخوره يا نه
    اينم چند تا خلاصه از موسسه پارسه
    4shared.com/rar/prQdGRyi/25-4bargh_parseh
    2012/07/03
    2
    0

پاسخ : مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی هاتون ! اون لینک اول که گذاشته بودین برام خیلی خوب بود ! فقط 1 سوال دیگه ایی که داشتم اینه که این الکترومغناطیس اشرفیان ماله کدوم انتشاراته و اینکه کتاب پردازش الکترومغناطیس واسه این درس چطوریه ؟
    2008/10/28
    تهران
    61
    2

؟
    2005/11/30
    39
    0

پاسخ : مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

سلام
    من می خوام برای ارشد مخابرات بخونم
    میشه یه راهنمایی بفرمایید که چه کتاب هایی را مطالعه کنم
    ضمنا بنده رشته ام الکترونیک بوده و حدود 5 سال از درس و دانشگاه دور بودم
    همین طور می خوام بدونم در روز چند ساعت باید وقت به مطالعه اختصاص دهم چون که شاغل می باشم

ممنون
    2010/10/02
    40
    2

بعد از مشاوره با اساتید بنام کنکوری در تهران و تحقیق بسیار در این زمینه بهترین منابع مطالعه برای ارشد برق رو توی این لینک قرار دادم.امیدوارم براتون مفید باشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/02/09
    مشهد
    485
    18

اینها رو هم من پرس و جو کردم :

الکترونیک : واسه تشریح و درک مفهومی کتاب اشرفیان بنظرم خیلی عالیه و هم رفرنس هست و هم تست - بعد از درک مفهوم هم کتاب معروف اسلام پناه.

مدار الکتریکی : پوران پژوهش (کارو زرگر)

معادلات :کریمی(البته من خودم 2 جلدی این کتاب رو دارم ولی فک نمیکنم همچین ساده باشه و از صفر نیست متاسفانه)

کنترل : فقط و فقط رضایی

ریاضی مهندسی :مومن زاده

سیگنال : مومن زاده

مدار و الکترونیک رو در تشریح خوب دیدم و برای من خیلی خوب بود امیدوارم بقیه پیشنهاد ها هم در همون سطح باشه و تشریح کامل و جامعی داشته باشن.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8