اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

دوستان عزیز شرح وضعیت درسام اینجوریه :
    الکترومغناطیس و ریاضی -----> خیلی ضعیف ( یعنی توی 2 تا درس ریاضی مهندسی و الکترومغناطیس صفر صفرم )
    مدارالکتریکی و زبان ------> ضعیف ( بیس و بنیه ی کار رو دارم ولی به هیچ عنوان مسلط نیستم )
    کنترل و سیگنال و الکترونیک -----> خوب ( اطلاعات و زمینه ی مناسبی دارم و فقط باید تمرین حل کنم تا به تسلط کامل برسم )
    الان میخوام دروس الکترومغناطیس و ریاضی رو از همین ماه شروع کنم به خوندن تا برای تابستون حداقل به سطح خوب رسونده باشمشون ! میخوام لطف کنین و کتاب های مناسب واسه درسایی که گفتمو بهم معرفی کنین ( ریاضی و الکترومغناطیس ) هم جنبه ی آموزشی داشته باشن و هم کنکوری .
    مرسی از لطفتون

پاسخ : مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

الکترومغناطیس از پارسه بخون انقدر بخون که حفط بشی همه چیشو دوستان یکی دوبار میخونن بعد میرن دنبال یه منبع دیگه ولی شما انقدر بخون تا حفظ بشی من خودم اشرفیانم خوندم زیاد مال نیست البته بعضی مباحث رو بیشتر اشرفیان پوشش میده ولی بعضی دوستان از باغستانی تعریف کردن که من ندیدم (جزوه الکترومغناطیس پارسه در اینترنت موجوده)
    معادلات غالبا 4 تا سوال میدن یکیش اغلب با تغییر متغیر گیریه که سوالای سال پیش بخونی صد در صد میتونی حل کنی فقط باید شانس بیاری بدونی چیو متغر بگیری من خودم امسال نتونستم. جزوه پارسه دستنویس اونی که اخرش تمرین دار رو بخون
    سیگنال میگن بهترین کتاب تقدسی هم نکته داره هم تمرین بعضیا خیال میکنن سیگنال قوین من خودم فکر میکردم خیلی قویم ولی بعد که مومن زاده نارنجی که فقط تمرین دار رو گرفتم دیدم در بعضی جا ها ضعفای شدید دارم
    من نمیدونم شما الان ترمات تموم شده یا نه ولی اگه تموم نشده چون ریاضی فراره ریاضی رو در تابستون شروع کنی
    اینجا هم کلی بحث در مورد منابع هست یه سر بزن
    http://www.iran-eng.com/forumdisplay.php/400-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C

دیدگاه

پاسخ : مهندسین عزیز لطفا بهم در مورد انتخاب رفرنس های مناسب برای آزمون ارشد کمک کنین

شما یه سر برو سایت تقدسی خلاصه مطالبشو گذاشته اگه قشنگ میفهمیدی برو مومن زاده بخر نمی دونم این چیزایی که میگم بدردت میخوره یا نه
      اینم چند تا خلاصه از موسسه پارسه
      4shared.com/rar/prQdGRyi/25-4bargh_parseh

دیدگاه

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی هاتون ! اون لینک اول که گذاشته بودین برام خیلی خوب بود ! فقط 1 سوال دیگه ایی که داشتم اینه که این الکترومغناطیس اشرفیان ماله کدوم انتشاراته و اینکه کتاب پردازش الکترومغناطیس واسه این درس چطوریه ؟

دیدگاه

؟

دیدگاه

سلام
            من می خوام برای ارشد مخابرات بخونم
            میشه یه راهنمایی بفرمایید که چه کتاب هایی را مطالعه کنم
            ضمنا بنده رشته ام الکترونیک بوده و حدود 5 سال از درس و دانشگاه دور بودم
            همین طور می خوام بدونم در روز چند ساعت باید وقت به مطالعه اختصاص دهم چون که شاغل می باشم

ممنون

دیدگاه

بعد از مشاوره با اساتید بنام کنکوری در تهران و تحقیق بسیار در این زمینه بهترین منابع مطالعه برای ارشد برق رو توی این لینک قرار دادم.امیدوارم براتون مفید باشه
              http://newtechweb.blogfa.com/category/7

دیدگاه

اینها رو هم من پرس و جو کردم :

الکترونیک : واسه تشریح و درک مفهومی کتاب اشرفیان بنظرم خیلی عالیه و هم رفرنس هست و هم تست - بعد از درک مفهوم هم کتاب معروف اسلام پناه.

مدار الکتریکی : پوران پژوهش (کارو زرگر)

معادلات :کریمی(البته من خودم 2 جلدی این کتاب رو دارم ولی فک نمیکنم همچین ساده باشه و از صفر نیست متاسفانه)

کنترل : فقط و فقط رضایی

ریاضی مهندسی :مومن زاده

سیگنال : مومن زاده

مدار و الکترونیک رو در تشریح خوب دیدم و برای من خیلی خوب بود امیدوارم بقیه پیشنهاد ها هم در همون سطح باشه و تشریح کامل و جامعی داشته باشن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X