اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمایشگر تابلویی دور سنج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نمایشگر تابلویی دور سنج

سلام
    دوستان نمایشگر تابلویی دور سنج با ورودی 0 تا 20ma وجود داره آخه می خوام ترمینال های اینورتر رو بهش وصل کنم و جایی دیگه دور بر دقیقه رو بهم نشون بده؟
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

پاسخ : نمایشگر تابلویی دور سنج

چرا 4-20 میلی
    ایورتر ها خودشون خروچی که میخای دارن ( البته بعضی ها 0-10 ولت دارن
    می تونید از نمیاشگر های ولتاز سری MT4W استفاده کنید . به اون نسبتی که داری اون رو SCALE کنید
    Lمثلا به ازای 4 میلی آمپر 10 دور بر دقیقه و به ازای 20 میلی تون 3000 دور در دقیقه رو نشون بده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
      چرا 4-20 میلی
      ایورتر ها خودشون خروچی که میخای دارن ( البته بعضی ها 0-10 ولت دارن
      می تونید از نمیاشگر های ولتاز سری MT4W استفاده کنید . به اون نسبتی که داری اون رو SCALE کنید
      Lمثلا به ازای 4 میلی آمپر 10 دور بر دقیقه و به ازای 20 میلی تون 3000 دور در دقیقه رو نشون بده

دوست عزیز من از اینورتر ACS550 ABB استفاده می کنم و خروجی سرعت آن 4-20 میلی آمپر است واین مدلی که معرفی کردی ورودی آن میلی آمپره؟ واینکه می شه 3تا از این نمایشگر ها رو موازی کرد و در جاهای مختلف به ما سرعت رو نشون بده؟

دیدگاه

بله
        شما سیگنال 4-20 رو داشته باش و به هرجایی می خای انتقال بده و دستگاه ها رو در قسمت 4-20 با هم سری کن و از مدل زیر استفاده کن
        MT4W-DI
        این مدل ورودی جریان میگیره

مدل زیر ورودی ولتاژ میگیره
        MT4W-DV

البته رنج جریانی و ولتاژی رو توی اونها میشه توسعه هم داد و همگی رو میشه برای نمایشش SCALE کرد

اگه توی تنظیمات اون به مشکل خوردی بگو راهنماییت کنم

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

سلام
          می شه 4 تا 20 میلی آمپر رو تبدیل به 0 تا 10 ولت کرد؟

دیدگاه

در واقع با سری کردن یک مقاومت 500 اهم ( 500 رو از ترکیب 2 عدد 1 کیلو اهم بصورت موازی استفاده کنید ) می تونی ولتاژ 2-10 ولت داشته باشی
            برای تبدیل اون به 0-10 مبدل های مخصوص اون هم هست ولی سیگنال استاندارد همون 4-20 میلی هستش و سعی به تبدیل و انتقال اون نداشته باشید خصوصا که اکثر دستگاه ها هم 4-20میلی رو ساپورت میکنن و اگه دستگاهی ورودی جریان نداشت می تونید از همون روشی که گفنم استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X