اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشورت - تولید - امپلیفایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشورت - تولید - امپلیفایر

سلام به همه
    من چند تا سوال از بچه های این تاپیک دارم امید وارم تاپیک رو حذف نکنند
    چند دو صد بچه های این تاپیک کار هایی که تو این تاپیک انجام میشه اخرش به کسب درامد ختم میشه؟ اگه خواستید بگید به چه شکلی
    اینجا کسی هست که به فکر ساخت یه A/V Receiver که حداقل ها رو داشته باشه مثلا چند تا ورودی حالا انالوگ یا دیجیتال ( منظورم از دیجیتال فعلا S/PDIF ) هست ال سی دی گرافیکی و.... والبته یه ظاهر کاملا شیک مثل محصولات سونی و سامسونگ طوری که بشه تو میز تلویزون های ال سی گذاشت و چند تا خروجی قوی و البته کاملا دیجیتال یعنی دیگه از پتانسیومتر خبری نیست افتاده؟ اگه اره چرا ساخت ش رو ادامه ندادید؟
    حالا شما فرض کنید من یا هر کسی دیگه ای بتونه یه همچین چیزی روبسازه که قیمت ش برای مصرف کننده بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومن باشه حالا بنظر شما فروش داره؟ اگه نه چرا
    چه مشکلاتی سر راه هست؟
    خواهش میکنم جواب بدین.....
    ممنون

پاسخ : مشورت - تولید - امپلیفایر

نوشته اصلی توسط vahidsport
    سلام به همه
    چند دو صد بچه های این تاپیک کار هایی که تو این تاپیک انجام میشه اخرش به کسب درامد ختم میشه؟ اگه خواستید بگید به چه شکلی
    اینجا کسی هست که به فکر ساخت یه A/V Receiver که حداقل ها رو داشته باشه مثلا چند تا ورودی حالا انالوگ یا دیجیتال ( منظورم از دیجیتال فعلا S/PDIF ) هست ال سی دی گرافیکی و.... والبته یه ظاهر کاملا شیک مثل محصولات سونی و سامسونگ طوری که بشه تو میز تلویزون های ال سی گذاشت و چند تا خروجی قوی و البته کاملا دیجیتال یعنی دیگه از پتانسیومتر خبری نیست افتاده؟ اگه اره چرا ساخت ش رو ادامه ندادید؟
    حالا شما فرض کنید من یا هر کسی دیگه ای بتونه یه همچین چیزی روبسازه که قیمت ش برای مصرف کننده بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومن باشه حالا بنظر شما فروش داره؟ اگه نه چرا
    چه مشکلاتی سر راه هست؟
    ممنون
    نمیشه
    100تا 200تومن که پول ترانسش میشه با نهایت جعبه سیستم :angry:
    I Love Music

دیدگاه

بازم دمه شما گرم.....

حدود قیمت چقدر مثلا؟

دیدگاه

حقیقتا من توی صوت و تصویر اصلا تخصصی ندارم . ولی کلا چیزی که متوجه شدم اینه که این دستگاه خیلی جالب و پر کاربرده .
        [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsport
          سلام به همه
          حالا شما فرض کنید من یا هر کسی دیگه ای بتونه یه همچین چیزی روبسازه که قیمت ش برای مصرف کننده بین 100 الی 200 هزار تومن باشه حالا بنظر شما فروش داره؟ اگه نه چرا
          چه مشکلاتی سر راه هست؟
          ممنون
          درود بر شما
          بسیار ایده خوبی دارید
          پیرو فرمایش جناب ominoaudio مورد دیگه ای هم هست
          کار اصلی بنده تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن هست و این کار رو پدرم ، شروع و راه اندازی کردن حدود 36 سال پیش
          خیلی خوب از هزینه های قالب سازی و کلا ساخت قالب پلاستیک اطلاع دارم
          با توجه به پیشنهاد شما کلی باید هزینه ساخت جعبه دستگاه بشه تا به پای دستگاه های سونی و سامسونگ برسه
          البته من همیشه تولید ایران را ترجیح میدم و موافقم ولی هزینه تمام شده و از همه مهمتر استقبال مردم را هم باید
          در نظر گرفت

ولی یک روزی از یک جایی باید شروع کرد چون در ایرن امکانات و افراد با تجربه و تحصیل کرده در همه زمینه ها وجود دارد
          خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

شرمنده من به تاریخ پست دقت نکردم. ولی به عنوان کسی که روزی یک تولید کننده بود باید بگم بزرگترین مشکل سرمایه اولیه است. توی این کار سرمایه خیلی زیادی لازمه و دیر بازده هم هست. باید محصول رو وارد بازار کنید وقتی فروخته شد پولتون رو بگیرید. باید فروشندگان رو تشویق کنید تا محصول شما رو به مشتریها پیشنهاد کنند.
            از طرفی چین . ما رو که تعطیل کرد. دستگاه کامل و شیک تر از ما رو داره به قیمت باطری دستگاه ما صادر میکنه عراق. من چطوری باهاش رقابت کنم.؟؟
            خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X