اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستادن کد هگزاد از C# و دریافت در avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستادن کد هگزاد از C# و دریافت در avr

سلام . سوال من یکم دو لبست هم مربوطه به C# هم به avr نمیدونستم دقیقا تو کدوم انجمن باید بگم
    من میخواستم یه کدی رو از سی شارپ بفرستم به میکرو یه کد مثل 0XFF و بعد روی پورت همه بیت ها روشن شن
    تو قسمت سی شارپ . کد به میکرو میاد اما وقتی میخونمش مثلا 0xff فرستادم 0x05 بهم تحویل میده برنامم هم خیلی سادست این کد میکرو هست
    کد:
       PORTA=getchar();
    یه کدم هست واسه سی شارپ که اونم این زیر میزارم اگه احیانن کسی میدونه یه کمکی بهم بکنه
    کد:
      serialPort1.PortName = "COM3";
          serialPort1.BaudRate = 9600;
          serialPort1.Open();
          serialPort1.Write(new Byte[] { 0xF3 },0,1);
            serialPort1.Close();
    که تو میکو اصلا این عدد مورد نظر رو نمیندازه .. نمیدونم برنامه از کدوم ور ایراد داره ! اگه میشه اساتید یه کمکی بکنند ممنون میشم . و چه جوری باید اصلاح بشه ( قبلا کاراکترهای استاندارد رو دادم و گرفتم توی اون مشکلی ندارم الان توی کد هگزاد مشکل دارم و نمیدونم کدوم طرف مشکل داره)
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

پاسخ : فرستادن کد هگزاد از C# و دریافت در avr

سلام
    برای دریافت اطلاعات بهتر است که از وقفه استفاده کنی . اطلاعاتم به صورت بایت بایت ارسال کن .برای ارسال تاخیر هم یادت نره :nerd:
    برای انتخاب وقفه هم کافی هست روی سریال پورت دابل کلیک کنی و events را انتخاب کرده و در propertise ؛data reseived را انتخاب کنی.

(private void serialPort1_DataReceived(object sender, System.IO.Ports.SerialDataReceivedEventArgs e

}

w = serialPort1.ReadByte();

{
    ---------------------------------------------------------------------------------
    یا علی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X