اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم مسیریابی خودکار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم مسیریابی خودکار

سلام آقایون
    من در پروتل آلتیوم دیزاینر 10 یه پروژه تعریف کردم و PCB قطعات رو چشیدم و همه چی به خوبی کار می کند اومدم دور برد چند تا سوراخ ایجاد کنم که برای پیچ کردن برد باشه اما مشکل این بود که مسیرها روی این سوراخ ها حرکت می کردم اومدم چند تا room برای رفع مشکل ایجاد کنم که وضع بدتر شد که بهتر نشد ، نمی دونم چرا دیگه auto rate برد را مسیریابی نمی کنه؟

شه جوری می شه مشکل را حل کرد؟

و در ضمن چطور می شه کاری کرد که مسیریابی از روی مسیرهای دستی یا سوراخهای از پیش تعیین شده نگذرد؟
    ممنونم
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : عدم مسیریابی خودکار

با سلام.دوست عزیز با توجه به عکسی که گذاشتی کل مدارت error داره پس فک نکنم که مسیر یابی خود کار انجام بده.در مورد hole هایی که برای پیچ گذاشتی بهتره به جای hole ، room ها رو به نت گراند وصل کنی.
    موفق باشی
    حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby_1
      سلام آقایون
      من در پروتل آلتیوم دیزاینر 10 یه پروژه تعریف کردم و PCB قطعات رو چشیدم و همه چی به خوبی کار می کند اومدم دور برد چند تا سوراخ ایجاد کنم که برای پیچ کردن برد باشه اما مشکل این بود که مسیرها روی این سوراخ ها حرکت می کردم اومدم چند تا room برای رفع مشکل ایجاد کنم که وضع بدتر شد که بهتر نشد ، نمی دونم چرا دیگه auto rate برد را مسیریابی نمی کنه؟

شه جوری می شه مشکل را حل کرد؟

و در ضمن چطور می شه کاری کرد که مسیریابی از روی مسیرهای دستی یا سوراخهای از پیش تعیین شده نگذرد؟
      ممنونم
      همینطور که روزبه هم گفت اشکال از خطای DRC هست
      ببین چرا اینطوری شده
      یا از Clearance هست یا Room رو درست تعریف نکردی و ...
      اگه بازم درست نشد پروژتو Upload کن نگاش میکنم که مشکلت برطرف شه
      شما به گردن ما بیش از اینا حق دارید
      درایور شبکه و nRF24L01
      کاتالوگ محصولات
      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

سلام..........
        بهتره از auto route استفاده نکنید نمیدونم دلیلش چیه به خاطر کرک شدن نرم افزار هستش یا چیز دیگه ولی من هر وقت استفاده کردم عین نقاشی بچه دوساله شده که همه جارو خط خطی میکنه افتضاح میشه :biggrin:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,10159.0.html
        Engineering is the art of making what you want from things you can get.
        اموزش DSP ...........................
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29824.0
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32324.0

دیدگاه

کاملا درسته پروتل به خاطر الگوریتم و ساختار گرافیکی که داره تو این جور کارا ضعیف نشون داده هر چقدر هم که قدرتمند تر بشه (تو برخی از زمینه ها) ولی بازم این مشکل مادرزادی رو داره.
          حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X