اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی نورپردازی نمای بیرونیه ساختمانها و برجها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی نورپردازی نمای بیرونیه ساختمانها و برجها

دنبال یه برنامه برای شبیه سازی نورپردازی نمای بیرونی ساختمانا با استفاده از ال ای دی میگردم کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

پاسخ : طراحی نورپردازی نمای بیرونیه ساختمانها و برجها

سلام برنامه ای واسه داخل ساختمان وجود داره واسه led?

دیدگاه

معروفترین برنامه برای نور پردازی دیالوکس هستش که توش فکنم نمای ساختمونم بشه کشید و لوکس مورد نظر به دست آوردش
      طب اسلامی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdifaheca
        معروفترین برنامه برای نور پردازی دیالوکس هستش که توش فکنم نمای ساختمونم بشه کشید و لوکس مورد نظر به دست آوردش
        اتفاقا با دیالوکس میشه هم ساختمان رو نور پردازی کرد هم خیابون اما باید پلاگین چراغ باشه که بهش استناد کرد برای بیشتر چراغها هست اما LED من کم دیدم

دیدگاه

این هم یه نمونه از پروژه روشنایی

این هم نمای داخلی از خونه

البته همینجوری طراحی کردم

دیدگاه

نه عزیز این نمای بیرونی که نشون دادین فک کنم با استفاده از پروژکتور نورپردازی شده باشه
            منظور من به اون صورت طراحی لوکس مورد نظر نیس من واسه نحوه چیدمان ال ای دی ها میخواستم که اول تو اون برنامه شبیه سازی کنم ببینم چطوری شیک تر میشه
            این نوع نورپردازی با power LED انجام میگیره اینا فقط تو طول منعکس کردن نور با هم فرق میکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط coco
              اتفاقا با دیالوکس میشه هم ساختمان رو نور پردازی کرد هم خیابون اما باید پلاگین چراغ باشه که بهش استناد کرد برای بیشتر چراغها هست اما LED من کم دیدم
              من فک کنم فضای خارجی رو با کالکلوکس طراحی بکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi shafavand
                نه عزیز این نمای بیرونی که نشون دادین فک کنم با استفاده از پروژکتور نورپردازی شده باشه
                منظور من به اون صورت طراحی لوکس مورد نظر نیس من واسه نحوه چیدمان ال ای دی ها میخواستم که اول تو اون برنامه شبیه سازی کنم ببینم چطوری شیک تر میشه
                این نوع نورپردازی با power LED انجام میگیره اینا فقط تو طول منعکس کردن نور با هم فرق میکنن
                هیچ فرقی نمیکنه که چه نوع نوری باشه منبعه نور میتونه یه لامپ 100 وات باشه یا یه لامپ متال هالید 1000 وات و یا یک عدد ال ای دی 1 وات مهم پلاگین اونه که تو دیالوکس وارد میشه و اون پلاگین نوع نور و شدت و جهت نور (لومن - کالر تمپ )را تعیین میکنه بنظرم کلکلوکس نسبت به دیالوکس ضعیفتر و قدیمی تر و محدود تره با دیالوکس خیلی راحت تر و بهتر میشه جواب گرفت تا کلکلوکس شما تو کلکلوکس فقط میتونین فضا های خارجی مثل زمین بازی و ....... رو شبیه سازی کنید اما تو دیالوکس همه نوع پروزه رو میتونین شبیه سازی کنین واسه پلاگین چراغ led باید از تولید کننده چراغ پلاگینشو بخواهید تا بهتون بدن مثلا مازی نور واسه همه چراغاش پلاگین داره جدیدا هم LED هم تولید کرده می تونی بهش استناد کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X