اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با سنسور های آمونیاک ،دما و رطوبت در میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با سنسور های آمونیاک ،دما و رطوبت در میکرو

سلام
    مداری دارم که باید ۳ تا سنسور آمونیاک دما و رطوبت را داشته باشه و میکرو بر اساس مقادیر اون ها رله هایی را فعال و غیر فعال کنه .
    ۳ تا سوال دارم
    ۱ - از سنسور های آنالوگ استفاده کنم بهتره یا دیجیتال ؟ کدوم یکی دقیقتر هست و کار باهاش راحت تر ؟
    ۲ - ماژول آماده ای نیست که مثلا روش 8 تا رله داشته باشه و بشه به مدار وصل کرد و بهش گفت مثلا رله ۲ را فعال کن و ... ؟ می خوام اگه بشه این رله ها داخل مدار نباشن و جدا باشن .
    ۳ - معمولا برای مرغداری از چه نوع سنسور هایی استفاده می کنن ؟ (چه مدل هایی ؟)

فکر کنم از سوال هایی که پرسیدم متوجه تازه کار بودن من شده باشید

مرسی

پاسخ : کار با سنسور های آمونیاک ،دما و رطوبت در میکرو

سنسور تشخیص امونیاک گرون قیمته و در کل سنسورهایی(ماژول) که خروجی دیجیتال میدن از لحاظ دقت بهترن و گرونتر.
    انتخاب باید بر اساس مقیارهای کارایی مدار شما باشه.
    اگه دقت بالا نیاز داری و قیمت برات مهم نیست از ماژول ها استفاده کنی قطعا جواب بهتری می گیری.
    در مورد راه اندازی هم باید بگم جفتشون چیز خاصی ندارن و اکثر نکات راه اندازیشون داخل سایت بحث شده.
    موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

مرسی
      میخوام بدونم معمولا برای مرغداری از چه مدل سنسور هایی استفاده می کنن ؟ آخه از 60 هست سنسور دما و رطوبت به بالا !
      برای رله چی ؟آ‌ مداری جدا نیست ؟

دیدگاه

در مورد بردهای جدا چرا هست می تونید از بردهای توسعه ورودی و خروجی استفاده کنید: http://eshop.eca.ir/product_info.php...roducts_id=621

سنسورهای سری mq و tgs رو می تونید استفاده کنید و برای دما و رطوبت هم می تونید از یه ماژول اماده با توجه به رنج دما و رطوبت استفاده کنید.
        متاسفانه عملا خودم برای همچین مکانی برد نساختم و امیدوارم دوستانی که عملا برای همچنین محیط هایی طراحی کردند توضیحاتی رو ارایه بدن.
        موفق باشید
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X