اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طبقه بندی مطالب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طبقه بندی مطالب

یه پیشنهاد داشتم شاید هم کسی قبلا اونو مطرح کرده باشه
    در مورد طبقه بندی مطالبه
    البته نیازمند وقت حوصله و مدیریت قوی هست
    با این کار روش دسترسی به مطالب آسونتر میشه
    مثلا شما به زیر گروههای avr دقت کنید این میکروکنترولر قدرتمند با این همه قسمتهای جانبی فقط شامل دو زیر گروهه
    در حالی که مثلا هر قسمت جانبی اون یه زیر شاخه داشت به نظر من پیدا کردن مطلب توش راحت تر بود
    گاهی با سرچ نمیشه دقیقا همون مطلبی را که انتظار داری پیدا کنی
    با تشکر از صبر و حوصله ای که برای خوندن این مطالب گذاشتید :smile:l :smile: :smile:
    مردود شدن بهتر از با تقلب قبول شدن است

پاسخ : طبقه بندی مطالب

سلام
    ببخشیدا بهتر نیست از اولش بگین فروشگاه راه انداختین تا مردم بیخودی یک ساعت از وقتشون هدر نره
    اول عضو بشین بعد کلی دنبال مطلب مورد نظر بگردی وقتی رسیدی میزنی دانلود میبینی پول میخواد
    بخدا زشته هزار تا سایت خارجی مجانی هست همین که به فارسی میرسی اول پول میخواین
    همینه که آخه پیشرفت نمیکنیم دیگه
    یکمی فکر کنیم

دیدگاه

اون پول ربطی به فروشگاه نداره.
      هزینه اشتراک یکساله بخش دانلود سنتر هست. یه مبلغ ناچیز پرداخت میآ‌کنی(که در واقع هزینه هاستی که برای این کار خریداری شده) و در عرض 1 سال هر چه قدر که خواستی دانلود میآ‌کنی.

دیدگاه

من فکر کنم این سایت اولش رایگان بود
        لا اقل اون سالی که من عضو شدم اینطور بود
        درضمن من در مورد رایگان بودن سایت با دوستمون که عاشق یادگیری هستند موافقم
        و دریافت هزینه رو تایید نمی کنم
        در مورد هزینه های پنهان و آشکار این سایت که در واقع یکی از قویترین سایتهای فنی در مورد الکترونیک هست مدیران سایت باید نظر بدن
        ولی دوست عزیز یادتون باشه معتبرترین سایتهای علمی دنیا مانند IEEE هم رایگان نیست حتی گاهی با پول هم نمیشه مطالب رو دریافت کرد
        برخی از مطالب این سایت رو روی سایت ها و وبلاگهای دیگر هم می تونید رایگان دانلود کنیدا (مشتری رو پروندم :mrgreen: )
        مردود شدن بهتر از با تقلب قبول شدن است

دیدگاه

طبقه بندی زیر بخش های انجمن

سلام ..

با توجه به این نکته که مبحث "شبکه های عصبی" در دو زیر بخش مختلف هوش مصنوعی و شبکه های عصبی وجود داره و این امر باعث میشه که بعضا؛ یک پست مشابه؛ در هر دو بخش تکرار بشه و بحث ها و مطالب دچار پراکندگی و آشفتگی میشن؛ میخواستم درخواست کنم؛ که هر دوی این زیر بخش ها؛ در زیر بخش هوش مصنوعی قرار داده و ادغام بشن؛ با این هدف و امید که تمرکز و نظم بحث ها بیش از پیش صورت بگیره .. ممنون .. موفق و سلامت و شاد باشید ..

دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

حسام چون عنوان شبکه های عصبی، عنوانی هست که خیلی ها دنبالش هستند بهتر نیست اسم بخش ادغام شده رو هوش مصنوعی و شبکه های عصبی بذاریم؟

دیدگاه

سلام ..

پیشنهادی بسیار خوب! هر طور که صلاح میدونید .. موفق و سلامت و شاد باشید ..

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              حسام چون عنوان شبکه های عصبی، عنوانی هست که خیلی ها دنبالش هستند بهتر نیست اسم بخش ادغام شده رو هوش مصنوعی و شبکه های عصبی بذاریم؟
              دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

ادغام انجام شد و شما هم مدیر بخش شدید.

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X