اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سایت زبان عالی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سایت زبان عالی

سلام بچه ها
    من یه چند وقتیه که دارم توی سایت http://www.livemocha.com زبان کار میکنم

اما افرادی که اونجا هستند کمک چندانی نمیشه ازشون گرفت برای همین میخوام ببینم کسی از بچه های اینجا هست که بخواد بیاد اونجا و غلط های همدیگه رو بگیریم و به هم کمک کنیم :read:
    الکترونیک همه کاره دنیا

پاسخ : سایت زبان عالی

این سایتها وقت زیادی ازتون میگیرن و اگر وقتی در حدود 2سال دارید دنبال کنید وگرنه نتیجه خوبی نمیدن.البته بازم اگر خودتون نخونید جواب نمیدن.من قبلا عضوش بودم ولی استفاده ای نکردم
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ولی من که دو ماه دارم کار میکنم خیلی عالیه
      و روزی یه ساعت هم وقت میزارم

حالا در کل من دنبال یه نفر پایه که نیاز به زبان رو احساس کرده باشه میگردم که بخواد روزی یه ساعت با اینترنت کار کنه :read:
      الکترونیک همه کاره دنیا

دیدگاه

من عضوم...خیلی مبتدی نیست؟؟؟

من فقط عضو شدم دروسش رو که دیدم دیگه نرفتم!

ولی اگه فرصت ازاد پیدا کنم فرانسه اش رو شروع میکنم! البته اگر....
        فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

سلام ..

شاید فایل هایی که در این آدرس قرار دارند، بتونن برای آموزش و/یا آماده سازی برای آزمون های مختلف خیلی مفید باشن .. موفق و سلامت و شاد باشید ..
          دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

سلام این سایت هر روز یه فایل صوتی میزاره و اصطلاحات روز امریکا رو توش بکار میبره بعدم توضیحشون میده طرف هم دکتری زبان داره خودشم امریکاییه و... اروم هم حرف میزنه روزی 1 ساعت اینو فقط گوش بدید خیلی خوبه بهتر از وقت گذاشتن برای افرادیه که حرف زدن با ایرانی رو کسر شانشون میدونند(یه مشت ادم بی ارزش که ما برا خودمون کردیمشون خدا...)
            گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
            همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

آقا بشینین سریال ببینین. هیچی مث این تو ذهن نمی مونه. مستند هم ببینین و لغتهاشو دربیارین دیگه عالی می شه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط truelancer.hegazy نمایش پست ها
                آقا بشینین سریال ببینین. هیچی مث این تو ذهن نمی مونه. مستند هم ببینین و لغتهاشو دربیارین دیگه عالی می شه .
                فیلم و سریال توی ظاهر میتونه کمکت کنه. باعث میشه دایره لغات توی ذهنت تشکیل بشه. ولی موقعی که میخوای صبحت کنی عملا ریپ میزنی!!
                اوایل منم همین فکر رو داشتم. نشستم خودم روکشتم هرچی بودمیدیدم. رفتیم جایی دیدم واقعا فقط شنونده خوبی هستم آنچنان نمیتونم صحبت کنم.
                بعدش رفت کلاس و خداروشکر الان در حدآی ام عه ویندو میتونم صحبت کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X