اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازیابی اطلاعات پاک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازیابی اطلاعات پاک شده

من اطلاعات مهمی داشتم که هشت ماه پیش پاک شده! الآن می خوامشون.چه کار کنم؟ :angry:

پاسخ : بازیابی اطلاعات پاک شده

سلام

از نرم افزاره FAT Partition Recovery استفاده کن من امتخان کردم البته درایو من فرمت شده بود

به احتمال زیاد جواب بکیری

موفق باشی
    Work with what you have .Never limit yourself by things you could have had

دیدگاه

سلام دوست عزیز از نرم افزار recovery my file هم میتونی اسافاده کنی
      این قابلیت رو داره که هر نوع فرمتی رو که پاک شده رو تیک میزنی وبعد واستون بازیابی میکنه
      البته نمیدونم نرم افزار های دیگه هم این کار رو انجام میدن یا نه
      من که از این نرم افزار استفاده میکنم راضی هستم

دیدگاه

اگه 8 ماه پیش پاک شدن و تو این مدت با اون دراوت کار می کردی احتمال پیدا شدن فایلات خیلی کمه
        ولی خوشبین باش.
        نرم فازار هایی که دوستان معرفی کردن رو استفاده کن .
        یه نرم افزار رو هم من سراغ دارم که از بین اونایی که سراغ دارم به اسم active undelete حالت quick search ش سریع ترینه که اگه پیدا نکرد میوتنی سراغ advanced search ش بری یا نرم افزار های دیگه رو امتحان کنی
        البته نگفتم این نرم افزار تو پیدا کردن بهترینه ولی حد اقل فایل هایی رو که راحت پیدا میشن سریعتر پیدا میکنه (برای 72 گیگابایت پارتیشن حدود کمتر از یک دقیقه ) ولی recover my files قوی تره
        یک چیزی رو دقت داشته باش در مورد روش های اسکنی که حدود 1 ساعت یا بیشتر نه یکی دو دقیقه طول می کشن همشون خوبن و نمی متوان واژه ی بهتریم نرم افزار برای این کار رو پیدا کرد چون معمولا روشا یکی هستن مگر اینکه تنظیمات اضافی تری داشته باشن برای بیشتر کردن سرعت مثلا یکیش اینه که وقتی به سر یک فایل رسید کل فضای اون فایلو دیگه اسکن نکنه و بره سراغ بقیه ی فضاها که این در حالتی که فایلهای بزرگی داری( مثلا image یک سیدی ) بدرد می خوره البته برای سرعت بیشتر کاربرد داره و احتمال یافت فایل رو ( در برخی مواقع) میتونه ناچیز کاهش بده
        یک چیزی هست اونم اینه که اگه به طور ارمانی شانس بازیابی فایلت 10 در صد باشه هیچ نرم افزاری نمیتونه اونو بیشتر کنه و حداکثر سهم هر نرم افزاری همین 10 درصده پس اگه یه وقت با یه نرکم افزار اسکن طولانی مدتی کردی و پیدا نشد سعی کن دیگه عمر هاردتو و خودتو بیخود تلف نکنی . این همون حالتی است که که کل فایل overwrite شده که اصلا اصلا پیدا نمیشه..
        ولی در حالتی که قسمتی از فایل سالم باشه با بعضی روش های طولانی ممکنه پیدا بشه اگه هم پیدا بشه بدرد نمی خوره مگه اینکه فیلم باشه که یک تیکه اش قابل نمایشه اونهم برای بعضی از فرمتها مثلا mpeg میسه ولی 3gpنمیشه
        البته شما تمام تلاشتو بکن شاید پیدا شه.
        :job: :job: :bye
        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X