اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول چیست؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول چیست؟؟؟؟

ماژول چیست؟؟؟؟؟
    :nice:

پاسخ : ماژول چیست؟؟؟؟

معمولا به برد های اماده که جهت توسعه وافزایش کارایی مدار به کار میره ماژول میگن
    راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

ممنون

دیدگاه

میشه یه توضیحی بدین
        ماژول EEg یعنی کل دستگاه EEG یا صرفن قسمت الکترونیکی اش؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elahehnaem
          میشه یه توضیحی بدین
          ماژول EEg یعنی کل دستگاه EEG یا صرفن قسمت الکترونیکی اش؟
          دقیقا نمیدونم کدام ماژول رو میگید اما معمولا فقط قسمت الکترونیکی هست، در بعضی موارد ممکن هست امکانات مورد نیاز جانبی هم همراه با ماژول الکترونیکی باشه، من یک نمونه ماژول EEG دیدم که اطلاعات دریافتی رو به صورت سریال آسنکرون UART ارسال میکنه.
          از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
          هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
          اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
          اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
          شاد و موفق باشید

دیدگاه

ممنونم

دیدگاه

خواهش میکنم
              اول ورودتون به سایت رو تبریک و خوش آمد میگم و امیدوارم اینجا لحظات خوب و مفیدی در کنار هم داشته باشیم.
              دوم اینکه فکر میکنم یکی از قوانین سایت این هست که صرفا برای تشکر یا احوالپرسیی پست مجدد قرار ندیم همون دگمه تشکر که فشار بدید کافی هست :smile:
              موفق باشید :agree:
              از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
              هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
              اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
              اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
              شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام به انجمن خوش اومدید و امیدوارم لحظات مفید و خوبی اینجا داشته باشید
                لطفا سوالاتتون رو در بخش مناسب و با عنوان مناسب و مربوط به خودش مطرح کنید تا موضوع بحث تاپیک های دیگه منحرف نشه و افراد دیگه که در مورد سوال شما اطلاع دارند ببینند و زودتر به جواب برسید
                شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X