اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت امپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت امپلی فایر

با سلام خدمت دوستان عزیز .
    یه ترانس گیر اوردم که چهار تا خروجی داره : دوبل 18 ولت ، تک 18 ولت ، تک 4.5 ولت و دوبل 12 ولت .
    می خوام که با اون دوبل 18 ولت یه امپلی فایر با قدرت و کیفیت کافی بسازم اما متاسفانه خودم چیزی پیدا نکردم .
    اساتید محترم می خوام بدونم پیشنهادتون چیه ؟ خواهشا کمکم کنید
    امتحان گرفتن گواهینامه داشتم ،افسر پرسید کجا دور زدن ممنوعه ؟
    گفتم تو رفاقت

پاسخ : کمک برای ساخت امپلی فایر

سلام
    داداش این ولتاژ برای یه امپ خوب کمه باید از سری TDA استفاده کنی...
    باز اگه دوبل 24 بود میشد یه چیز بهتر پیدا کرد البته شاید گسسته خوب هم با این ولتاژ باشه ولی اکثرا بالای دوبل 24 هستن

دیدگاه

شما در چه توانی برای چه استفاده ای میخوای؟
      میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
      به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
        سلام
        داداش این ولتاژ برای یه امپ خوب کمه باید از سری TDA استفاده کنی...
        باز اگه دوبل 24 بود میشد یه چیز بهتر پیدا کرد البته شاید گسسته خوب هم با این ولتاژ باشه ولی اکثرا بالای دوبل 24 هستن
        ببخشید شما از قیمت این ترانس 24 ولت خبر دارید؟شاید نظرم عوض شه که با این ترانس امپلی فایر بسازم
        همچنین میشه یکی از این TDA ها معرفی کنید
        گفتم تو رفاقت

دیدگاه

دوبل 24 چند امپر؟ از قیمت های جدید اطلاعی ندارم سال پیش 3 امپر حدود 30 تومن بود
          من طرف TDA نرفتم چون به نظر من وقت حروم کردنه به فکر مدارات با کیفیت تر مثل stk یا گسسته برین اگه یه چیز خوب میخواین
          البته اکثرا دوبل 35 نیاز دارن

دیدگاه

تو این سایت دانشمند کیت زده 18 تومن 4 امپر.در مورد stk من تا حالا کار نکردم حتی صداشون هم نشنیدم
            گفتم تو رفاقت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
              تو این سایت دانشمند کیت زده 18 تومن 4 امپر.در مورد stk من تا حالا کار نکردم حتی صداشون هم نشنیدم
              سلام
              دوست عزیز
              اگر دوست ندارید سرتون کلاه بره از اون سایت خرید نکنید اگرم که دوست دارید .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
                درود بر شما
                دوست عزیز تحت هیچ شرایطی سراغ دانشمند کیت نرو چون بسیار خوش صحبت هستند
                ولی بسیار هم بی برنامه و بد قول من تیر ماه سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده مدارک هم دارم
                و تازه فهمیدم که من تنها نیستم اخیرا هم نمیدونم چه جوری نماد اعتماد ملی گرفتن !!!!
                میتونی از www.iran-micro.com همه لوازم را تهیه کنی و تقریبا همه چیز داره با قیمت مناسب اگر هم نداشته باشه
                برات تهیه میکنه این هم لینک ترانس 24 ولت 4 آمپر قیمتش هم 22200 تومان هست در ضمن 3 آمپر هم دارد
                نمیخواستم درگیر دانشمند کیت بشی چون وقتت و همه ذوقت نابود میشه به هر حال خودت میدونی
                http://iran-micro.com/index.php/cPath/282_119
                خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                  سلام
                  دوست عزیز
                  اگر دوست ندارید سرتون کلاه بره از اون سایت خرید نکنید اگرم که دوست دارید .....
                  این هم از نظر محمد جان پس مواظب باش
                  خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

منم یه امپ ازش خریدم تازه اینا شیرازن منم شیرازم
                    امپ 1 روزه رسید ولی بعد از منتاژ کیفیت نداشت معلوم شد که pcb غلطه !!
                    بعد از اصلاحات pcb کار مرد ولی به دردسر از این سایت خرید نکنید !
                    میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
                    به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

دوستان ممنون که اگاهم کردید آخر هفته قرار برم همدان ببینم اونجا اوضاع قیمتا چه جوره ؟
                      گفتم تو رفاقت

دیدگاه

بچه ها یه پاور کامپیوتر دارم با اون نمیشه کاری کرد؟ تو یکی از همین تاپیک ها خوندم که میشه ازش 50 ولت گرفت می تونم ازش برای امپلی فایر استفاده کنم؟
                        گفتم تو رفاقت

دیدگاه

بچه ها با سلام دوباره :bye
                          رفتم ترانس دوبل 25 ولت که فک کنم بالای 2آمپر باشه گرفتم 15 هزار تومان خوب حالا پیشنهادتون چیه؟
                          گفتم تو رفاقت

دیدگاه

سلام من ای سی tda7265 رو به شما پیشنهاد میکنم
                            قدرتش دوتا 25 وات واقعیه تغذیه اش هم بین 15 -25 دوبل هست
                            من با این ایسی خیلی کار کردم
                            درضمن قیمتشم خوبه
                            خاستی بگو تا من شماتیکو pcb شو بذارم :job: :job: :job: :job:
                            کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. امام حسین(ع)
                            «علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود.»آلبرت انیشتن
                            «اگر انسانآ‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معدهآ‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.»آلبرت انیشتن

دیدگاه

داداش اون ای سی فکر نمیکنم تو شهر ما گیر بیاد ولی اگه شماتیکش رو بزاری خالی از لطف نیست
                              گفتم تو رفاقت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X