اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیتاشیت های فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیتاشیت های فارسی

سلام دوستان
    راستش من یه مدت پیش می خواستم یه وبسایت دیتاشیت فارسی راه بندازم دیدم راه انداختن بیخیال شدم اما الان میبینم که بعد از یکی دوسال کارشون هنوز حدودا 10 تا دیتاشیت قرار دادند!
    میخواستم ببینم اولا کسی پایه هست برای ترجمه دیتاشیت ها؟
    و دوما که اصلا به نظرتون میگیره کار؟
    ممنون
    پایدار باشید :nerd:
    برای انسانهای بزرگ ناامیدی وجود ندارد زیرا یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت!

پاسخ : دیتاشیت های فارسی

قصد ندارم تو ذوق کسی بزنم ولی به نظرم ضرورتی نداره دیتاشت رو به فارسی ترجمه کرد.چون کسی که با قطعات و سنسورها کارمیکنه نیاز داره که لغات و اصطلاحات انگلیسی مربوط به آنها را بدونه تا مثلا وقتی با یه سنسور جدیدتر و به روزتر آشنا شد بدونه باید چطوری ازش استفاده کنه، به خصوص که امروزه همه چیز سریعا پدیت میشه.تازه خودش باعث میشه کمی با زبان انگلیسی آشناتر بشه. البته یه تاپیک قصد دارم بزنم برای ترجمه مشترک کتاب های مناسب برق :job:

دیدگاه

پاسخ : دیتاشیت های فارسی

دستور کار چیزی رو که ما نمیسازیم میخواین ترجمه کنید؟! اونایی که با این قطعات کار می کنن نیازی به ترجمه ندارن و خودشون اینکارو انجام میدن،هدف کار شما به سمت چه گروهی نشانه رفته؟مخاطب کار شما کیا هستن تا بهتون بابت کارتون پول بدن؟این سوال مهمی برای توجیه اقتصادیه. اگر میشه جواب بدین.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X