اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینتراپت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینتراپت

سلام
    من از اینتراپت 2 میکرو مگا32 استفاده میکنم رجیسترها رو هم به صورت :GICR=0x20 و MCUCR=0x00 و MCUCSR=0x40 و GIFR=0x20 قرار دادم ولی من میخوام با لبه
    بالا رونده به اینتراپت برم که میکرو من الان با لبه پایین رونده اینتراپت میشه من رجیستر MCUCSR را صفر میکنم اما باز با لبه پایین رونده اینتراپت میشه . حالا من چی کار کنم؟ :surprised:
    گلن نه دي،گئدن نه دي؟ بلک نه دي،کفن نه دي!؟
    بو دونيا اوُز کئفينده دي، ياغيش يويور،گون قورودور.

پاسخ : اینتراپت

در بیت INT2 رجیستر mcucsr باید یک بنویسید که در حالت لبه بالارونده باشه نه صفر. برنامه رو با شماتیک قرار بدین تا در صورت توان مشکلاتش رو حل کنم.
    موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : اینتراپت

سلام
      چون نتونستم با لبه پایین رونده راش بندازم از XOR استفاده کردم تا INT2 صفر شود و هر موقع صفحه کلیدم فشار داده بشه لحظه اول پالس بالا رونده را داشته باشم . حالا یه مشکل دیگه هست چند بار که میرم به اینتراپت یا بعضی وقتا میکرو ریست میشه خازن 220 نانو رو گزاشتم تا جلوی پالسهای ناخواسته را بگیرم این کار موفق آمیز بود ولی باز چند بار که پشت سر هم اینتراپت میرم میکرو ریست میشه. شکل مدارم هم اینه http://www.4shared.com/photo/tz9Q2DjR/schematic.html
      گلن نه دي،گئدن نه دي؟ بلک نه دي،کفن نه دي!؟
      بو دونيا اوُز کئفينده دي، ياغيش يويور،گون قورودور.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X