اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای جلوگیری از قلع گرفتگی یایه های چیپ اس ام دی در وان قلع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای جلوگیری از قلع گرفتگی یایه های چیپ اس ام دی در وان قلع

سلام
    من یک برد یک رو دارم که یک چیپ اس ام دی روش هست با چاپ سبز. میخوام وقتی میزنم تو وان اون قسمت قلع نگیره باید چکار کنم.چسب که نمیشه.یک راه بی دردسر بگید که پاک کردنش راحت باشه.اگه قلع بگیر چیپ روی برد نمیخوابه و کلی دردسر دارم. :read:

پاسخ : برای جلوگیری از قلع گرفتگی یایه های چیپ اس ام دی در وان قلع

نوشته اصلی توسط arvin2009
    سلام
    من یک برد یک رو دارم که یک چیپ اس ام دی روش هست با چاپ سبز. میخوام وقتی میزنم تو وان اون قسمت قلع نگیره باید چکار کنم.چسب که نمیشه.یک راه بی دردسر بگید که پاک کردنش راحت باشه.اگه قلع بگیر چیپ روی برد نمیخوابه و کلی دردسر دارم. :read:
    ارزان ترین راه و سریع ترینش فکر کنم استفاده از برچسب های اسم و فامیلی باشه که روی کتاب ها دانش آموز ها می چسبونن.سایزی که متناسب یه چیپتون باشه رو انتخاب کنید یا اینکه با قیچی کوچک کنید و استفاده کنید.فقط حواستون باشه بعد از عملیات قلع کاری بلافاصله برچسب رو بکنید .چون اگر بعدا بخواهید بکنید سخت تر کنده میشه و ممکنه یک مقدار چسب به پایه ها بچسبه...
    زکات علم،نشر و پخش آن است.
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

من معمولا از چسب کاغذی استفاده میکنم. شبیه اونی که بعد از عمل زیبایی، روی بینی دیده میشه. به صورت نواری بزرگ کتاب فروشیها و ابزار فروشیها دارن. خیلی هم راحت کنده میشه
      http://imenbazar.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvin2009
        سلام
        لاک ناخون که دختر خانم ها استفاده میکنند راحت هم پاک میشه/
        مواظب باش کتک نخوری برو یکی بخر
        :redface:
        کمتر سخن گویم
        بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X