اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از مطلب در کنترل ربات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از مطلب در کنترل ربات

با سلام من میخوام ورودیا را از ic بگیرم به وسیله کامپیوتر بعد این ورودیا رو بدم به نرم افزار مطلب بعد خوروجی را دوباره بدم ic چطور میتوهم این کارو بکنم. :applause:

پاسخ : استفاده از مطلب در کنترل ربات

نوشته اصلی توسط m.chamanifard72a
    با سلام من میخوام ورودیا را از ic بگیرم به وسیله کامپیوتر بعد این ورودیا رو بدم به نرم افزار مطلب بعد خوروجی را دوباره بدم ic چطور میتوهم این کارو بکنم. :applause:
    سلام دوست عزیز
    من هم چند روز پیش میخواستم سریال متلب رو باز کنم ، بعد یه مشت کد بدم به متلب و یه نمودار از کد های دریافتی بکشم ، من کد های یه موج مثلثی رو نوشتم که از 128 تا 255 بالا میشماره بعد از 255 تا 0 پایین و بعد از صفر تا 127 بالا میشماره که میشه یه موج مثلثی ، برای این کار از دستور fread استفاده کردم و شما باید برای ارسال و دریافت از fwrite هم استفاده کنی
    برنامه رو اسمبلی با pic نوشتم لینک متلب و برنامه و پروتیوسش هم گذاشتم
    http://s2.picofile.com/file/7668881284/17_Uart_uC_Matlab_Triangle_wave.zip.html

Good Luck

دیدگاه

ممنون -ولی اگر بگید اگر بخوام کامل اشنا بشم چه کنم. :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.chamanifard72a
        ممنون -ولی اگر بگید اگر بخوام کامل اشنا بشم چه کنم. :wow:
        سلام دوست عزیز
        متلب انقدر زبانش سطح بالا هست که همینجوری بخونی به راحتی آشنا میشی ، واضحه تو برنامه باود و بیت توقف و پریتی رو به وضوح مقدار دهی کرده (اون بنده خدایی که این چند خط رو تو کدش استفاده کرده بود و من هم ازش استفاده کردم) تایم آوت حداکثر زمانیه که برنامه پس از اجرا شدن در دستور fread منتظر میمونه تا دیتای سریال جدیدی دریافت کنه و بریزه تو بافر ، بافر سایز هم یه آرایه درست میکنه که سایزش رو وارد میکنی ، واضحه که اگه بافر پر بشه و تایم آوت هنوز تموم نشده باشه ، متلب از fread خارج میشه یا اگر بافر پر نشده باشه و تایم آوت تموم بشه هم هکذا ، برای نوشتن هم fwrite رو تو help یه نگاه بنداز

Good Luck

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X