اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اصلاح فیوز بیت mega32

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اصلاح فیوز بیت mega32

سلام دوستان
    من mega32 رو با stk500 پروگرم کردم و با برنامه avr studio ... روی کریستال خارجی گذاشتم و کریستالی که روی بورد بود 8مگ بوده...
    ولی حالا دیگه نمیتونم پروگرمش کنم.... یجا خوندم که مقاومت 100 اهم و یک خازن بزارم روی پایه xtal1 فیوزبیتو میشه اصلاح کرد ولی نشد...
    چیکار کنم ؟ 2 تا mega 32 دیگه هم دارم که فک کنم همینجوری شده....

پاسخ : اصلاح فیوز بیت mega32

سلام با یک میکرو دیگه یک فرکانس 1 کیلوهرتز بساز و به پایه xtal1 |متصل کن و همزمان پروگرامر روهم متصل کن اونموقع میشناسه و فیوزبیت ها تور به صورت دیفالت برگردون و هرجوری خواستی پروگرام کن

دیدگاه

دوست عزیز پیشنهاد شما رو انجام دادم نشد.دفعه قبل(یعنی با همون مقاومت و خازن) میکرو رو میشناسه ولی پروگرم نمیکنه فیوز بیتو ولی الان وقتی با فرکانس 1khz بهش وصل میکنم کلا میکرو نمیشناسه...

دیدگاه

اصلا چرا هردفعه من رو کریستال خارجی پروگرم میکنم اینجوری میشه...این یکی دوبار پروگرم شد بار سوم نشد ... همون کریستالی رو هم که هنگام پروگرم کردن گذاشته بودمو روی پروگرمر میزارم ولی جواب نمیده ... با اون مقاومت و خازن هم میکرو میشناسه ولی فیوز بیتو پروگرم نمیکنه ...

دیدگاه

شما فیوز بیت رو برای کریستال خارجی چطور تنظیم میکنید؟؟
          باید دقت کنیدکه در زمان اعمال پالس به پایه xtal باید پروگرامر تو مدار باشه و اونوقت بیاید فیوزبیت رو تنظیم کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X