اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کامپایلر gcc? خواهشا کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کامپایلر gcc? خواهشا کمک کنید

سلام
    یه پروژه دانلود کردم که با کاپایلر gcc و با زبان c نوشته شده ایا بعد از ساخت پروژه باید برای کامپایل کرن سیستم عامل لینوکس نصب کنم ؟ روش او چه جوریه یعنی باید چکار کنم؟

پاسخ : کامپایلر gcc? خواهشا کمک کنید

عبارت "AVRGCC" یا "WinAVR " یا "ATmel Studio" رو داخل انجمن سرچ کنید .
    از جمله ی رفتگان این راه دراز
    باز آمده ای کو که به ما گوید راز
    هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
    چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

کد رو داری؟
      اگه کد دستت باشه ربطی به پلت فرمت نداره و میتونی با هر کدوم از کامپایلر ها استفاده کنی البته باید هدر های متناظرش را استفاده بکنی یا اینکه از کامپایلر GCC تحت ویندوز استفاده بکنی مثلا code blocks یا eclipse
      گلن نه دي،گئدن نه دي؟ بلک نه دي،کفن نه دي!؟
      بو دونيا اوُز کئفينده دي، ياغيش يويور،گون قورودور.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electro_fuzzy
        کد رو داری؟
        اگه کد دستت باشه ربطی به پلت فرمت نداره و میتونی با هر کدوم از کامپایلر ها استفاده کنی البته باید هدر های متناظرش را استفاده بکنی یا اینکه از کامپایلر GCC تحت ویندوز استفاده بکنی مثلا code blocks یا eclipse

Code blocks و eclips کامپایلر نیستند فقط محیط editor هستند .
        از جمله ی رفتگان این راه دراز
        باز آمده ای کو که به ما گوید راز
        هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
        چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

استاد بزرگوار و دانشمند گرامی
          کسی هم نگفته است کامپایلر eclipse یا codeblocks هستند اگر متن بالا را با کمی حس سوادمندی خفیفتر و ملایم تر میخواندید متوجه میشدید که نوشته ام کامپایلر GCC تحت ویندوز که خشبختانه IDE های فوق دارای کامپایلر GCC هستند و امکان کامپایل با این کامپایلر را فراهم میکنند. کاش نکته سنجی خود را معطوف مسایل مهمتر میکردید نه فقط ابراز سوادمندی .
          گلن نه دي،گئدن نه دي؟ بلک نه دي،کفن نه دي!؟
          بو دونيا اوُز کئفينده دي، ياغيش يويور،گون قورودور.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electro_fuzzy
            استاد بزرگوار و دانشمند گرامی
            کسی هم نگفته است کامپایلر eclipse یا codeblocks هستند اگر متن بالا را با کمی حس سوادمندی خفیفتر و ملایم تر میخواندید متوجه میشدید که نوشته ام کامپایلر GCC تحت ویندوز که خشبختانه IDE های فوق دارای کامپایلر GCC هستند و امکان کامپایل با این کامپایلر را فراهم میکنند. کاش نکته سنجی خود را معطوف مسایل مهمتر میکردید نه فقط ابراز سوادمندی .
            سلام
            بیا من با حس سوادمندی خوندم: :nerd:
            gcc برای کامپایل همه چی میتونه باشه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد! بستگی به تنظیم خروجی داره و فقط avr-gcc تو اینجا بدرد می خوره!
            ایضا ایکلیپس ویرایشگر کد هست برای همه چیز! بستگی داره به چه کامپایلری متصل شده باشه! :biggrin:

شوخی کردم! زیاد جدی نگیرید اگه دوستان اینجوری گیر می دن به نظر من فقط برای استاندارد سازی آموزش هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X