اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ازمون دکتری 18 اسفند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ازمون دکتری 18 اسفند

سلام
    کسی امروز ازمون شرکت کرد؟
    چطور امتحان دادید؟

پاسخ : ازمون دکتری 18 اسفند

مخابرات سیستم کسی شرکت کرده بوده؟

میخوام ببینم از نظر بقیه سطح سوالا چطور بوده؟

فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

یعنی هیچکی اینجا ازمون شرکت نکرده!!!؟

دیدگاه

من الکترونیک بودم درسته نخوندم ولی به نظرم سوالا یکم سخت بود.
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

من هم الک بودم ، امادگی نداشتم و نخونده بودم البته حالا استعداد و زبان که شاید خیلی خوندنی نباشه ولی در کل به نظر من هم سخت اومد
          اماری ندارید که تقریبا با چه درصد ها و میانگین هایی مجاز و همچنین با چه درصد ها و میانگین هایی به مصاحبه معرفی و قبول میشن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oscilator
            من هم الک بودم ، امادگی نداشتم و نخونده بودم البته حالا استعداد و زبان که شاید خیلی خوندنی نباشه ولی در کل به نظر من هم سخت اومد
            اماری ندارید که تقریبا با چه درصد ها و میانگین هایی مجاز و همچنین با چه درصد ها و میانگین هایی به مصاحبه معرفی و قبول میشن؟
            بستگی به درصد میانگین اون سال داره چه رتبه ای بشید. معمولا برای الکترونیک زیر 300 مجاز میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
              بستگی به درصد میانگین اون سال داره چه رتبه ای بشید. معمولا برای الکترونیک زیر 300 مجاز میشه
              پارسال اخرین رتبه مجاز در سهمیه 456 بود البته تقریبا اون هایی که از 200 تا 456 مجاز شدن به جایی نرسیدن

دیدگاه

مخابرات به نظر من متوسط رو به سخت بود.پارسال تو تکمیل ظرفیت رتبه های بالا خوب قبول شدن.
                فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                  مخابرات به نظر من متوسط رو به سخت بود.پارسال تو تکمیل ظرفیت رتبه های بالا خوب قبول شدن.
                  اره من هم شنیدم
                  حتی روزانه جاهای خوب قبول شدن، شما میدونید تکمیل ظرفیت به چه معنایی هستش؟ و اینکه ایا تو مرحله تکمیل ظرفیت هم فقط اونهایی که مجاز شده بودن در اعلام نتایج اولیه میتونن مجددا انتخاب کنند؟

دیدگاه

دوست منم قرار بود شرکت کنه
                    اما به خاطر بارش سنگین برف جاده ها رو بستن و نتونست بیاد مشهد
                    خلاصه بدشانسی بدی آورد
                    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

اره من هم شنیدم
                      حتی روزانه جاهای خوب قبول شدن، شما میدونید تکمیل ظرفیت به چه معنایی هستش؟ و اینکه ایا تو مرحله تکمیل ظرفیت هم فقط اونهایی که مجاز شده بودن در اعلام نتایج اولیه میتونن مجددا انتخاب کنند؟
                      بله نتایج یکبار اعلام میشه و فقط اونهایی که مجاز هستند در هر دو فراخوان میتونند شرکت کنند. تکمیل ظرفیت هم زمانی اعلام میشه که یا از سری اول جاهایی خالی موندند یا ظرفیت جدیدی در دانشگاهها ایجاد شده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                        بله نتایج یکبار اعلام میشه و فقط اونهایی که مجاز هستند در هر دو فراخوان میتونند شرکت کنند. تکمیل ظرفیت هم زمانی اعلام میشه که یا از سری اول جاهایی خالی موندند یا ظرفیت جدیدی در دانشگاهها ایجاد شده.
                        اینکه تو مرحله تکمیل ظرفیت فقط اونهایی که تو مرحله اول مجاز شده بودند میتونن شرکت کنند رو مطمئن هستید؟
                        اخه من شنیده بودم که پارسال در مرحله ای که برای تکمیل ظرفیت ثبت نام میکردن حتی اونهایی که مجاز نشده بودند هم میتونستن تو این مرحله انتخاب کنند

دیدگاه

اینکه تو مرحله تکمیل ظرفیت فقط اونهایی که تو مرحله اول مجاز شده بودند میتونن شرکت کنند رو مطمئن هستید؟
                          اخه من شنیده بودم که پارسال در مرحله ای که برای تکمیل ظرفیت ثبت نام میکردن حتی اونهایی که مجاز نشده بودند هم میتونستن تو این مرحله انتخاب کنند
                          مطمئن بودم ولی الان به شک افتادم. ولی خوب من مجاز بودم و تو هر دو هم انتخاب دانشگاه کردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                            مطمئن بودم ولی الان به شک افتادم. ولی خوب من مجاز بودم و تو هر دو هم انتخاب دانشگاه کردم.
                            اها :smile:
                            قبول نشدید؟
                            رتبتون چند شده بودش؟ اگه درصد هاتون رو هم بگید ممنون میشم ، من مجاز نشده بودم

دیدگاه

سلام
                              دوستان رتبه و درصد های دکتری تون رو میگین و اینکه تا چه رتبه هایی میشناسین که قبول شدن پارسال،و توی چه دانشگاهی
                              گرایش الکترونیک
                              زبان انگلیسی ۲۴/۲۹
                              استعدادتحصیلی ۹/۱۷
                              مجموعه دروس تخصصی کارشناسی وکارشناسی ارشد ۳۴/۷
                              رتبه 199
                              آخرین رتبه مجاز دوره روزانه 302
                              http://dl.drelahi.net

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X