اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب WIN CE روی برد EM2440

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب WIN CE روی برد EM2440

سلام

یه سوال داشتم در مورد بایوس

من برد em2440 رو دارم بایوسش با mini2440 فرق میکنه . ایمیج های ویندوزشون هم به غیر از NK با هم فرق میکنه

میخوام ویندوز mini2440 رو روی این برد بریزم

چه کار کنم ؟

پاسخ : WINCE

اگه بردی که شما میگید تفاوت سخت افزاری داره حتما باید از سیستم عامل خودش استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MDI_ele
      سلام

یه سوال داشتم در مورد بایوس

من برد em2440 رو دارم بایوسش با mini2440 فرق میکنه . ایمیج های ویندوزشون هم به غیر از NK با هم فرق میکنه

میخوام ویندوز mini2440 رو روی این برد بریزم

چه کار کنم ؟
      سلام

اگر سخت افزارشون فرق کند، ممکن است همه واحد ها درست کار نکنند. منتها چه اهمیتی دارد سیستم عامل این روی اون بریزی. اصلا سیستم عامل های خودشون که ارزشی ندارند. آنچه مهم است اینه که شما بنونی سیستم عامل رو بر اساس نیاز خودت سفارشی کرده و Build کنی.
      موفق باشید
      http://embeddedelectronics.ir

دیدگاه

از نظر سخت افزاری دقیقا یکی هستند و با هم هیچ فرقی نمیکنند
        میخواستم بدونم بایوس موجود در برنامه DNW چه طور روی فلش ریخته شده و چطور میشه بایوس مینی 2440 رو روی این برد ریخت
        ایمیج مینی 2440 دو تا فایل NBOOT و NK هست که به راحتی میشه با ndw روی فلش ریخت
        ایمیج EM2440 سه تا فایل به نام های STEPLDR.nb1 و EBOOT.nb0 و NK هست که اونم به راحتی توسط بایوس خود شرکت BOARDCON ریخته میشه روی فلش
        مشکل اینجاست که اگه بخوام ایمیج مینی 2440 را روی این برد بریزم در برنامه بایوس جایی برای ریختن NBOOT نیست و وقتی هم که NK مینی 2440 رو هم به تنهایی میریزم با اولین ریست دیگه ویندوز بالا نمیاد :cry2:
        چکار کنم ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X