اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ی اتصال سری دو plc به هم(چگونه دو plc ساده را به هم متصل کنیم)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ی اتصال سری دو plc به هم(چگونه دو plc ساده را به هم متصل کنیم)

چگونه دو plc ساده را به هم متصل کنیم >؟نوع plc ها مهم نیست (لطفا من را راهنمایی کنید)

پاسخ : نحوه ی اتصال سری دو plc به هم(چگونه دو plc ساده را به هم متصل کنیم)

دوست عزیز
    برای اتصال دو PLC به یکدیگر لازم است نوع PLC ها مشخص باشد.

دیدگاه

PROFIBUS یک شبکه صنعتی مطر ح است که PLC های مطرح از سازندگان بزرگ ماژول مربوط به ار تبا ط آن را می سازند

یک کتاب هم نوشته دکتر صداقت از شرکت زمیران قشم وجود داره plcnetworkingفکر می کنم کلا برای plc زمینس باشه.
      عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
      برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

با سلام

اگر ساده ترین و ارزون ترینو می خوای rs422 or rs485 or rs232 البته شرطهای داره مثل اطمینان به مارک plc و صحت پروتکل شبکی
        از سایر شبکه های متنوع می تونی استفاده کنی اما اول باید محاسبه داده رو بکنی دوم حساب خرج رو.

دیدگاه

باید از یک پروتوکل یا اصطلاحا از یک شبکه صنعتی که هر دو ساپورت میکنند استفاده کرد.

بستگی به plc ها داره دقیقا

معمولاهم زیاد نمییان دوتا از مارکای مختلف plc رو به هم وصل کنند چه کاریه بلاخره بایکش کارشون راه می ندازند.
          عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
          برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

سلام
            از این بحث خیلی گذشته !! ولی گفتم تاپیک جدید نزنم :rolleyes:

من میخوام 2 تا PLC مال شرکت ال جی رو با RS-485 به هم وصل کنم (آزمایشی)
            با نرم افزار GMWIN
            حالا سوالی که دارم اینه که توی یرنامه نویسی باید اینها رو به هم معرفی کنم؟؟
            اصلا نیاز به معرفی داره ؟؟

کلا یه کم توضیح بدید ممنون میشم
            هر مدل PLC بود هم مشکلی نداره من کلیات رو میخوام بدونم :applause:
            من نبودم آنکه از من در خیالت ساختی ...
            پس تو هم چون دیگران چندان مرا نشناختی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X