اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماشین حساب با صفحه نمایش لمسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماشین حساب با صفحه نمایش لمسی

سلام دوستان.من میخوام یه ماشین حساب با صفحه نمایش لمسی درست کنم.تورو خدا کمکم کنید

پاسخ : ماشین حساب با صفحه نمایش لمسی

خواهش میکنم کمکم کنید.حداقل یه سرنخی چیزی بهم بدید.بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

برو یه تاچ اسکرین همراه با نمایشگر بگیر که فکر کنم lcd n96 بهترین گزینه باشه. امیدوارم سورست رو به زبان سی بخوای چون یه کتابخانه کامل برای راه اندازی نمایشگر داخل سایت هست!
      بقیه اشم که می مونه برنامه نویسی.
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ماشین حساب با صفحه نمایش لمسی

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
        برو یه تاچ اسکرین همراه با نمایشگر بگیر که فکر کنم lcd n96 بهترین گزینه باشه. امیدوارم سورست رو به زبان سی بخوای چون یه کتابخانه کامل برای راه اندازی نمایشگر داخل سایت هست!
        بقیه اشم که می مونه برنامه نویسی.
        بعد اون تاچ اسکرین خودش علایم ریاضی رو توش داره؟

دیدگاه

تاچ اسکرین هیچی نداره رو خودش و مثل یه شیشه اس. نوشته هایی که می بینی از طریق نمایشگر زیرش ایجاد میشه و شما از طریق برنامه اونا رو ایجاد می کنی.
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X