اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار دستگاه جوش کاری الکترونیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار دستگاه جوش کاری الکترونیکی

با سلام به همه مهندسین گرامی
    من قصد ساخت یک دستگاه جوش کاری ریکتیفایر دارم،با توجه به مدارهایی که تا الان پیدا کردم متوجه شباهت کار این دستگاه ها با منبع تغذیه های سویچینگ شدم.
    از این رو شاید مطرح کردن این مسئله اینجا مناسب نباشد ولی خواهشمند هستم در صورت داشتم اطلاعات و یا طرح مدار "تولید فرکانس" رو برایم قرار دهید.(با توجه به کار دستگاه احتمالا نیاز به یک تولید کننده فرکانس بالا هست که بهتر دیدم با میکرو ساخته بشه)
    با تشکر.

پاسخ : مدار دستگاه جوش کاری الکترونیکی

نوشته اصلی توسط alimn2012
    با سلام به همه مهندسین گرامی
    من قصد ساخت یک دستگاه جوش کاری ریکتیفایر دارم،با توجه به مدارهایی که تا الان پیدا کردم متوجه شباهت کار این دستگاه ها با منبع تغذیه های سویچینگ شدم.
    از این رو شاید مطرح کردن این مسئله اینجا مناسب نباشد ولی خواهشمند هستم در صورت داشتم اطلاعات و یا طرح مدار "تولید فرکانس" رو برایم قرار دهید.(با توجه به کار دستگاه احتمالا نیاز به یک تولید کننده فرکانس بالا هست که بهتر دیدم با میکرو ساخته بشه)
    با تشکر.
    سلام
    می تونید میزان فرکانس لازمه رو توی یه بازه بگین که چقد باید باشه. فکر کنم مساله نویز بسیار حساس بشه!
    من سیستم جوشکاری اینجوری رو ندیدم ولی اگه سیم پیچ داره فکر کنم باید اساسی به فکر رفع نویز هم باشی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X