اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی راه اندازی پمپ اب با atmega8 و ستسور رطوبت کیبورد 4*3 و lcd 16*2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی راه اندازی پمپ اب با atmega8 و ستسور رطوبت کیبورد 4*3 و lcd 16*2

سلام
    اقا من تازه شروع به کار کردم
    اینچوری بگم اصلا هیچی بلد نیستم
    چند تا فایل هم دانلود کردم که نه تو کدویژن و نه تو پروتئوس اجرا نمیشن هیerror میده چرا؟
    شرح :
    سنسور رطوبت گلدان را به میکرو میده و روی lcd نمایش بده بعد با درصد رطوبتی که ما با کیبورد به میکرو میدیم مقایسه کنه اگر کمتر شد رله را وصل کنه تا پمپ روشن بشه وبعد از 15 دقیقه باز خاموش بشه.
    یک تایمر هم درست کنم که5تا زمان روشن کردن پمپ را از کیبورد بگیره وهرکدوم از زمان های روشن شدن هم یک زمان خاموش شدن داشته باشه به صورت جداگانه یعنی اول زمان روشن را وارد کنیم بعد زمان وقفه و بعد زمان دوم را وارد کنیم به همین ترتیب تا زمان پنجم.
    در ضمن سنسور برای برنامه اتوماتیک وتایمر برای برنامه دستی

پاسخ : درمورد راه اندازی پمپ اب با atmega8 و کیبورد 4*3 و lcd 16*2

سلام
    ورودتون رو تبریک میگم
    فقط میشه بگین این حرفا چه ربطی به موضوع تاپیک داره ؟؟
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : درمورد راه اندازی پمپ اب با atmega8 و کیبورد 4*3 و lcd 16*2

سلام
      دوست عزیز سوالات رو دقیق مطرح کن تا بتونیم کمکت کنیم :smile:

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی راه اندازی پمپ اب با atmega8 و ستسور رطوبت کیبورد 4*3 و lcd 16*2

دوست عزیز لطفا سوالاتت رو در پیام خصوصی نگو و همینجا مطرح کن تا همه بتونن ببینن و بهت کمک کنن ... در ضمن اون جوری که شما میگی من احساس کردم که میخوای یکی برات پروژه رو انجام بده.....اگه این طور نیست شما شروع کن و هر جا به مشکل برخوردی بیا اینجا مطرح کن تا هر کسی در حد خودش به شما کمک یا راهنمایی بکنه...
        موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی راه اندازی پمپ اب با atmega8 و ستسور رطوبت کیبورد 4*3 و lcd 16*2

سلام
          من پیشنهاد می کنم پروژه رو مرحله به مرحله بری جلو اینجوری اگه به مشکل بر بخوری می دونی مشکلت چیه .
          موفق باسی...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X