اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جامپر زدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جامپر زدن

چطور میشه توی نرم افزار آلتیوم جامپر بزنم؟کسی میتونه راهنماییم کنه؟

پاسخ : جامپر زدن

من برا خودم یک کتابخانه تعریف کردم که جامپر با طول های متفاوت از 5 میلیمتر تا 5 سانتی متر رو داره هروقت خواستم از اون استفاده میکنم .
    البته باید در شماتیک قبلا جامپر رو پیشبینی کنید
    فکر کنم جامپر هم یکی دیگه از 1000 ران مشکل پروتل و آلتیوم است .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

منم میتونم از این کتاب خونه استفاده کنم؟

دیدگاه

میتونی بورد رو دولایه بکشی و تو لایه دوم فقط جامپرها رو بکشی. موقع ساخت بورد رو فقط با لایه اول بسازی و موقع مونتاژ ترکهای لایه دوم رو بعنوان جامپر اضافه کنی.
        پیروز باشید

دیدگاه

شما باید اول پد ها رو قرار بدید و بعد از اون اسم پدها رو برابر با سیمی که میخواد جامپ بشه قرار بدی و سپس جامپرو با تاپ لیر بزنی همین :job:

:nice:

دیدگاه

سلام
            دوستان یک سر به لینک خود التیوم بزنید...(براتون گذاشتمش) البته خودم سریع توضیحشو میدم
            میتونید هر نوع component رو به عنوان jumper تعریف کنید .من خودم مقاومت 1/4 وات (0اهم) قرار میدم .فقط اول باید type رو jumper انتخاب و بعد از اون به padها یک ID jumper بدید (باید یکسان باشن تا بدونه که این دو تا پد توسط jumper بهم وصل میشن). بعد هر ترکی که میخواید jumper بزنید رو به padها نسبت بدید .
            یکبار خودتون انجام بدید کاملا یاد میگیرید
            موفق باشید. یاعلی
            This page looks at creating and working with jumper components, used to create another layer of connectivity that can pass across the printed routing - often an essential ingredient to successfully designing a single-sided board

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_ab1991 نمایش پست ها
              سلام
              دوستان یک سر به لینک خود التیوم بزنید...(براتون گذاشتمش) البته خودم سریع توضیحشو میدم
              میتونید هر نوع component رو به عنوان jumper تعریف کنید .من خودم مقاومت 1/4 وات (0اهم) قرار میدم .فقط اول باید type رو jumper انتخاب و بعد از اون به padها یک ID jumper بدید (باید یکسان باشن تا بدونه که این دو تا پد توسط jumper بهم وصل میشن). بعد هر ترکی که میخواید jumper بزنید رو به padها نسبت بدید .
              یکبار خودتون انجام بدید کاملا یاد میگیرید
              موفق باشید. یاعلی
              https://www.altium.com/documentation...DefinesaJumper
              ممنون از شما
              این مورد بسیار کاربردی بود و خیلی از دردسرا رو حل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X