اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد فانکشنهای لب ویو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد فانکشنهای لب ویو

با سلام

مدت کوتاهیه که یادگیری لب ویو رو شروع کردم ورژن 2009 رو نصب و شروع به کار کردم ولی همین ابتدای کار به مشکلاتی برخوردم که نیاز به راهنمایی دارم:

1- تایمر: برای پردازش و کنترل سیگنالهای دیجیتال به تایمرهای متعددی نیاز دارم( Off delay و On delay). تایمر به شکلی که مثلا در پرگرمرهای PLC وجود داره در لب ویو نیست . و این باعث پیچیدگی و صرف زمان بیشتر می شه.

2- کانتر: فانکشن آماده کانتر پیدا نکردم .

3- تریگر: برای تشخیص لبه بالا رونده یا پایین رونده .

5- پرش: با استفاده از Sequence Structure می شه این کار رو انجام داد ولی در صورت بزرگ بودن برنامه آیا این امکان هست که به جای خاصی از برنامه پرش کرد؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

پاسخ : سوال در مورد فانکشنهای لب ویو

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد فانکشنهای لب ویو

ببینید دوست عزیز اینجا دوتا مسئله وجود داره. اول اینکه به طور کلی لب ویو طوری ساخته شده که هر کس بنا به نیازش ازش استفاده کنه. در یکسری زمینه های مشخص و مشترک بین همه کاربردها به طور مستقیم ابزارهایی رو قرار داده.. ولی در مورد یکسری مسائل کاربر باید خودش برنامه مورد نظر خودش رو بسازه. چون لب ویو مختص رشته خاصی نیست و به همین دلیل هم نمیشه تمام ریزه کاریهای همه رشته ها رو توش پیدا کرد. البته در مواقعی که شما از یک سخت افزار بخصوص استفاده میکنید ممکنه این موارد درخواستی شما رو در تولکیتهاش داشته باشه که همینطور هم هست..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X