اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب برای کنکور کاردانی به کارشناسی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتاب برای کنکور کاردانی به کارشناسی!

سلام من برای کنکور کاردانی به کارشناسی اگه کتاب های مدرسان شریف رو بخونم خوبه اگه مرجع بهتری سراق دارید بهم معرفی کنید ممنون

پاسخ : کتاب برای کنکور کاردانی به کارشناسی!

بهتریییین کتاب مدرسان شریییف

دیدگاه

سلام
      مدار و الکترونیکش خوبه ولی اگه از من میشنوی اصلا دیجیتالش رو نگیر.....افتضاحه.
      موفق باشید

دیدگاه

توضیحات درس دیجیتال مدرسان شریف به نظر من عالی بود.فقط کمی در مدارهای ترتیبی میتونست روان تر درس بده ولی بازم میگم خیلی خوب بود.البته از خوندن خود مراجع غافل نشید چون برای ارشدتون ذخیره میشه
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

بخشید یکی بیاد لطفا به من یاد بده این درس مدار رو چجوری بخونم که حداقل فقط بتونم 30درصد بزنم تو :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: بقیه درسا مشکلی ندارم :read: :read: :read: :read:
          خواهشا فقط نگین برو کلاس مه عمرا نمیرم لطفا راهنمایییم کنید :agree: :agree: :cry2: :cry2:
          م_________________نتظرم

دیدگاه

شما همون فصل اول +سه فاز+مرتبه اول که از ساده ترین مبحث های مدار میباشد 30 درصد رو شاخشه
            [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

ممنون از جوابتون حالا واسه همین سه تا فصل یه منبع توووپ هم بدید لطفا oo:
              م_________________نتظرم

دیدگاه

همون مدرسان شریف بهترین گزینست-هم توضیح داره - هم مثال حل شده --هم کلی تست تالیفی و نمونه سوالای کنکور سالهای قبل
                [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X