اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه محاسبه سرعت پاسخ دهی میکرو ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه محاسبه سرعت پاسخ دهی میکرو ؟

با سلام دوستان عزیز کسی هست که نحوه محاسبه سرعت پاسخ دهی میکرو رو بدونه تا به ما هم بگه ون می خواهم بدونم که در حد صدم ثانیه هست یا نه؟
    راههايي که به آينده ختم مي شوند رفتني نيستند، ساختني اند!
    No Risk, No Reward

پاسخ : نحوه محاسبه سرعت پاسخ دهی میکرو ؟

سلام

دقیقا پاسخ به چی؟ مثلا اینتراپت؟
    مشکلی نیست که آسان نشود مرد میخواهد که هراسان نشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا
      سلام

دقیقا پاسخ به چی؟ مثلا اینتراپت؟
      با سلام :
      من می خوام با یک فرستنده گیرنده اطلاعاتی رو فقط ارسال کنم اونم در حد صدم ثانیه حالا نمیدونم میکرو میتونه در حد صدم ثانیه این اطلاعات رو به اون فرستنده بده یا نه؟
      No Risk, No Reward

دیدگاه

دوستان عزیز شما ها همه دارید با این میکرو کار میکنید ولی هیچکدومتون حاضر نمیشه جواب سوال من رو بده پس این انجمن بدرد چی میخوره؟ فقط میایید نگاه میکنید :angry:
        No Risk, No Reward

دیدگاه

بستگی داره نوع داده ای که میخوای ارسال کنی ؟ بگو شاید بتونم کمکت کنم :nice:

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نحوه محاسبه سرعت پاسخ دهی میکرو ؟

نوشته اصلی توسط reza javahery
            بستگی داره نوع داده ای که میخوای ارسال کنی ؟ بگو شاید بتونم کمکت کنم :nice:
            میخوام زمان روانتقال بدمو فاصله فرستنده گیرنده هم فقط 3 میلیمتر است.
            No Risk, No Reward

دیدگاه

اینکه بخواییم با روش محاسبه سرعت میکرو اطلاعات رو منتقل کنیم به نظر من مشکل داره. قبلا هم بچه ها رو دیده بودم که می خواستن همچین کاری کنن.
              شما دقیقا می خوای چیکار کنی؟ بگو تا یه روش درست و حسابی بهت بگیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid soltani
                دوستان عزیز شما ها همه دارید با این میکرو کار میکنید ولی هیچکدومتون حاضر نمیشه جواب سوال من رو بده پس این انجمن بدرد چی میخوره؟ فقط میایید نگاه میکنید :angry:
                قبلا چند بار بحث شده . بهتره بگردید
                مثلا
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74482.msg444814#msg444814
                تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
                  اینکه بخواییم با روش محاسبه سرعت میکرو اطلاعات رو منتقل کنیم به نظر من مشکل داره. قبلا هم بچه ها رو دیده بودم که می خواستن همچین کاری کنن.
                  شما دقیقا می خوای چیکار کنی؟ بگو تا یه روش درست و حسابی بهت بگیم.
                  با سلام و تبریک سال نو:
                  دوستان عزیز کاری که میخوام انجام بدم بسیار تا بسیار ساده است اونم اینه که برنامه میکرو اولی یه شمارنده 0 تا 100 هسته که وقتی به 100 رسید این داده رو (عدد 100 رو) با یه فرستنده گیرنده که با هم حداکثر 1سانتیمتر فاصله دارند به میکرو بعدی بفرستم که بعد میکرو دومی بیاد از این داده استفاده کنه.

حالا چیزی که خیلی مهمه اینه که از اون زمانی که شمارنده به عدد 100 رسیده تا اون زمانی که میکرو دومی این داده رو(عدد 100) رو دریافت میکنه نباید از چند صدم ثانیه بیشتر بشه,همین.
                  خوب حالا این سرعت پاسخ دهی رو میکرو داره؟و آیا فرستنده گیرنده لیزری برای این سرعت عملکرد خوبه؟یا rf ها هم جواب میدن یا sim20؟در ضمن فرستنده گیرنده اگه یک طرفه هم باشند مشکلی نیست(فقط ارسال داده ها) و همچنین حداقل سایز رو داشته باشن.
                  No Risk, No Reward

دیدگاه

سلام.
                    بله سرعت بالاتر از اینی هست که مد نظر شماست.
                    میتونید از یک فرستنده و گیرنده مادون قرمز استفاده کنید با یه ارتباط سریال ساده.
                    اگه مشکل داشتید بگید تا سمپل بزارم.
                    تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
                      سلام.
                      بله سرعت بالاتر از اینی هست که مد نظر شماست.
                      میتونید از یک فرستنده و گیرنده مادون قرمز استفاده کنید با یه ارتباط سریال ساده.
                      اگه مشکل داشتید بگید تا سمپل بزارم.
                      lممنون که جواب دادید.
                      من اولین باره که میخوام یه ارتباط بیسیم برقرار کنم و میخواستم ببینم که این سرعت رو دارند یا نه که شما میگید بیشتر از ایناست,حالا از فردا انشا الله برم بخونم که نحوه ارتباط چگونه است.حالا اگه شما هم لطف کنید و زحمتتون نباشه سمپل هم بگذارید ممنونتون میشم.
                      No Risk, No Reward

دیدگاه

خدمت شما.
                        دانلود
                        تو پروتئوس سیمی که دو میکرو رو به هم وصل کرده باید بردارید و جاش از گیرنده و فرستنده مادون قرمز استفاده کنید.
                        اگه سرعتش براتون کافی نبود ، بازم دارم براش :rolleyes:
                        تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

خب، همون اول میگفتید.
                          دوستان یه جواب دادن و من میگم اگه داده شما ثابت هستش حتی می تونید از وقفه خارجی هم استفاده کنید تا کارتون سریعتر بشه. به این صورت که یک LED روی یک پایه قرار می دی. وقتی تایمر به 100 رسید یه وقفه ایجاد میکنی. تو این وقفه میگی که این پایه 1 بشه و وقتی یک شد LED مادون قرمز روشن میشه. از اون ور مایکرویی که یه گیرنده LED به پایه ای که مربوط به یکی از وقفه های خارجی میشه وصل هستش. وقتی گیرنده سیگنال مادون قرمز بگیره یه هو یه وقفه خارجی رو پایه ش درست میشه. تو اون وقفه می تونی عدد 100 رو به یه متغییر مقدار دهی بکنی و تمام. اینم یه روش ساده و سریع دیگه!

دیدگاه

ممنون که پاسخ دادید :چند روز از سیستمم دورم و نمیتونم کار کنم به محض اینکه رسیدم شروع به کار میکنم و اگه مشکلی پیش امد .حتما" مزاحم شما میشم :job:
                            No Risk, No Reward

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X