ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2013/03/12
    58
    4

استفاده از موس به عنوان اسکنر

سلام خسته نباشید.
    راستش من داشتم درباره نحوه ارتباط ماوس با کامپیوتر تحقیق میکردم و وقتی رفتم سراغ دیتاشیت چند مدل از چیپ های موس متوجه شدم که موس های اپتیکال دارای یک دوربین 18*18 پیکسلی هستند.خیلی سعی کردم بفهمم چطور میشه اطلاعاتش رو دریافت کرد یا در واقع بشه باهاش عکس گرفت،یه سرچی کردم ولی منبع فارسی در این مورد پیدا نکردم ،از منابع اینگلیسی هم چیزی دستگیرم نشد.حالا اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید و بگید چطور میشه از دوربینش استفاده کرد.
    در ضمن من با برنامه نویسی avr با نرم افزار bascom آشنام،اگه میشه در این زمینه راهنماییم کنید.
    ایمیل من:ab.eskandary.2008@gmail.com
    2011/04/15
    1
    0

پاسخ : استفاده از موس به عنوان اسکنر

سلام دوست عزیز
    تا انجا که من می دانم اطلاعات این دوربین توسط چیپشت داخلی و فرایند پردازش تصویر انالیز می شه و سرعت و جهت حرکت توسط پورت usb به کامپیوتر ارسال می شود ولی فکر نکنم بشود به اطلاعات خام موس دسترسی داشت
    2007/05/29
    ایران
    757
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazles
    سلام خسته نباشيد.
    راستش من داشتم درباره نحوه ارتباط ماوس با کامپيوتر تحقيق ميکردم و وقتي رفتم سراغ ديتاشيت چند مدل از چيپ هاي موس متوجه شدم که موس هاي اپتيکال داراي يک دوربين 18*18 پيکسلي هستند.خيلي سعي کردم بفهمم چطور ميشه اطلاعاتش رو دريافت کرد يا در واقع بشه باهاش عکس گرفت،يه سرچي کردم ولي منبع فارسي در اين مورد پيدا نکردم ،از منابع اينگليسي هم چيزي دستگيرم نشد.حالا اگه امکان داره من رو راهنمايي کنيد و بگيد چطور ميشه از دوربينش استفاده کرد.
    در ضمن من با برنامه نويسي avr با نرم افزار bascom آشنام،اگه ميشه در اين زمينه راهنماييم کنيد.
    ايميل من:ab.eskandary.2008@gmail.com
    من چنذ سال پيش يه مقاله ديده يودم که اسکنر درست کرده بودند اگر پيدا کردم برايت ارسال ميکنم
    :redface:
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم
    2013/01/07
    ايران-گيلان-صومعه سرا عزيز(روستای ماتک)
    496
    23

سلام چيزي جالبي بايد باشه من هم ميچرخم تو نت يا از دوستان اهل فن سوال ميكنم اگه چيزي شد بهتون خبر ميدم :redface:
    [size=15pt]!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!! [/size]
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    [move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]
    2009/10/25
    تهران
    414
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazles
    سلام خسته نباشید.
    راستش من داشتم درباره نحوه ارتباط ماوس با کامپیوتر تحقیق میکردم و وقتی رفتم سراغ دیتاشیت چند مدل از چیپ های موس متوجه شدم که موس های اپتیکال دارای یک دوربین 18*18 پیکسلی هستند.خیلی سعی کردم بفهمم چطور میشه اطلاعاتش رو دریافت کرد یا در واقع بشه باهاش عکس گرفت،یه سرچی کردم ولی منبع فارسی در این مورد پیدا نکردم ،از منابع اینگلیسی هم چیزی دستگیرم نشد.حالا اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید و بگید چطور میشه از دوربینش استفاده کرد.
    در ضمن من با برنامه نویسی avr با نرم افزار bascom آشنام،اگه میشه در این زمینه راهنماییم کنید.
    ایمیل من:ab.eskandary.2008@gmail.com
    با این دوربین ها نمیشه اسکنر ساخت چون اولا رزولوشنش به شدت پایینه. دوم هم اینکه دوربین اینها تک رنگه (مثلا فقط مادون قرمز رو میشناسه).
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5