اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نشناختن سیمکارت توسط گوشی موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نشناختن سیمکارت توسط گوشی موبایل

با سلام
    من دود 1 سال از مودم جی پی آر اس 3 گیگ برای اتصال لب تاپم به اینترنت استفاده کردم و یه سیمکارت ایرانسل هم توی اون انداختم . یک سال خیلی خوب کار میکرد
    اما الان یک ماهه اون سیمکارت رو وقتی داخل مودم میندازم مینویسه : limited service و به نت وصل نمیشم ( لازم به ذکره این سیمکارت رو وقتی وارد موبایلم میکنم مینویسه : insert simcard ! )
    بعدش بجای این سیمکارت ، سیمکارت ایرانسل اصلی خودم رو که توی گوشی موبایلم بود توی مودم انداختم و باهاش باز حدود 2 هفته ب نت وصل شدم و وقتی خارجش میکردم از مودم و داخل گوشی موبایلم میذاشتم به راحتی اسمس میدادم و زنگ میزدم . اما الان بازم این سیمکارت درون مودم با واژه ی limited service مواجه میشه و به نت وصل نمیشه . تازه توی موبایلم هم که میذارمش باز مینویسه : insert simcard :cry:
    یه نکته ی دیگه اینکه ( مودم باز تا چند روز بیشتر میتونست سیمکارت رو شناسایی کنه درصورتی که موبایلم همش میزنه insert simcard . بعد از همون چند روز مودم هم دیگه مینویسه no sim !
    مشکل کجاست ؟ :cry:
    ای که دستت می رسد کاری بکن / پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

پاسخ : نشناختن سیمکارت توسط گوشی موبایل

به نظر میرسه دردسر اصلی رو مودمتون درست میکنه. ممکنه یه سری نوسانات باعث خراب کردن سیم بشه. توصیه میکنم دیگه از این مودمتون استفاده نکنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X