اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به سوی IAR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به سوی IAR

سلام

من یک پیشنهاد دارم و اون اینکه بهتر نیست آرام آرام مسیر رو به سمت IAR هدایت کنیم

مسیر اصلی برای آرم IAR هست و اکثر جاها با IAR کار میکنن

البته این پیشنهاده منه
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : به سوی IAR

سلام.
    میشه مزیت هاشو نسبت به کیل بیان کنید؟
    با تشکر.
    تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

مزیت نداره توی کتاب جامع LPC17xx نوشته بود که keil بهترین برنامه و کمپایلر است چون باگ نداره و حجم کد برنامه کمتره!
      [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
        سلام.
        میشه مزیت هاشو نسبت به کیل بیان کنید؟
        با تشکر.
        مهمترین مزیتش اینه که هرجا بخوان در این زمینه کار کنید، لازم نیست دوباره برید از اول شروع کنید IAR یاد بگیرید
        بقیش هم که IAR رو همه میشناسن
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
          مهمترین مزیتش اینه که هرجا بخوان در این زمینه کار کنید، لازم نیست دوباره برید از اول شروع کنید IAR یاد بگیرید
          بقیش هم که IAR رو همه میشناسن
          مسئله همینه.
          چرا همه با IAR کار میکنند؟
          مگه کیل چشه آخه؟
          تازه بهش عادت کردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
            مسئله همینه.
            چرا همه با IAR کار میکنند؟
            مگه کیل چشه آخه؟
            تازه بهش عادت کردم.
            خیلی چیز ها متفاوته
            keil برای گروه مبتدی طراحی شده، البته به این نکته اشاره کنم که من تبلیغ IAR رو نمی کنم، چون هیچ سودی برای من نداره، فقط چیزی رو که میدونم و مطمئنم بعد ها براتون یه چالش میشه رو ، جلوتر میگم

حالا انتخاب با خودتونه

من نظرم اینه یه تاپیک جدید راه بندازیم و حوزه کار با IAR رو گسترش بدیم
            اصلا هم چیز سختی نیست، فقط ویزارد های kei رو نداره و محیط حرفه ایی تری برای کار و دیباگ داره

دیدگاه

سلام. ممنون.
              اگه ویزارد های کیل رو نداره که وابیلا.خدا نیاره. :biggrin:
              البته خیلی هم طوری نی.
              من نظرم اینه یه تاپیک جدید راه بندازیم و حوزه کار با IAR رو گسترش بدیم
              خوب پس بسم الله.
              با تشکر.

دیدگاه

همه موافقن بریم سراغ IAR ؟

یه هدر برد برای lpc2138 میزرام که شروع کنیم

دیدگاه

سلام اقا حمید سال نو مبارک
                  با توجه به کتابخونه ها و ویزاردی که keil داره وهمچنین حالا که شرکت ARM کیل خریده یکمی سخته با IAR کار کردن ولی اقا حمید شما شروع کن ما هم هستیم :nice:
                  I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط very question
                    سلام اقا حمید سال نو مبارک
                    با توجه به کتابخونه ها و ویزاردی که keil داره وهمچنین حالا که شرکت ARM کیل خریده یکمی سخته با IAR کار کردن ولی اقا حمید شما شروع کن ما هم هستیم :nice:
                    سلام
                    سال نو مبارک
                    میدونی من بیرون حتی یک جا هم من ندیدم که کار درست حسابی انجام بدن و با keil کار کنن
                    همه جا با iar داره کار میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
                      سلام
                      سال نو مبارک
                      میدونی من بیرون حتی یک جا هم من ندیدم که کار درست حسابی انجام بدن و با keil کار کنن
                      همه جا با iar داره کار میشه
                      بله درست می گویید شرکت های بزرگ که مثل ما نیستند دنبال کتاب خونه باشند ، ان ها از پایه خودشان برنامه ها را می نویسند :agree:

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

سلام.
                        یه سوال:
                        این IAR که میگن رایگانه یا باید لایسنس بخریم؟؟
                        کرکش گیر میاد؟
                        با JLINK مشکل نداره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R
                          سلام.
                          یه سوال:
                          این IAR که میگن رایگانه یا باید لایسنس بخریم؟؟
                          کرکش گیر میاد؟
                          با JLINK مشکل نداره؟
                          سلام
                          بله گیر میاد، کرکش هم هست در قسمت نرم افزارها سرچ کنید :agree:
                          من نسخه 6.1 دارم نسخه های جدید ترشم فکر کنم پیدا کنید :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط very question
                            بله درست می گویید شرکت های بزرگ که مثل ما نیستند دنبال کتاب خونه باشند ، ان ها از پایه خودشان برنامه ها را می نویسند :agree:
                            خیلی با فرمایش شما موافق نیستم
                            یعنی الان شرکتای بزرگ خودشون کتابخونه TCP ,FS , USB ............ رو مینویسین ؟ نه دیگه!

دوم اینکه درباره IAR برای AVR منم 100% میگم IAR ( البته بعد از GCC ) چرا ؟ چون با مهندسای
                            ATMEL ریخته بودن رو هم

حلا اینجا خود ARM صاحب Keil شده ! دیگه چی از این بهتر !

در مورد اینکه همه جا دارن از IAR استفاده میکنن ، موافق نیستم اگر تبلیغا ت نمیشد
                            لینک چند تا کار درست و حسابی رو میزاشتم تا خودتون ملاحظه کنید(شرکت هایی که خودم با اون ها در ارتباط هستم).
                            حالا بر فرض که اینطور هم باشه مگه الان اکثر شرکت ها برای AVR از CV
                            استفاده نمیکنند؟ واقعا CV یه کامپایلره ؟

اگر دلایلی بغیر از موارد فوق هست (حجم کد ، قدرت دیباگ قوی ، ...........) هست
                            همینجا مطرح کنید تا با هم کوچ کنیم.
                            از جمله ی رفتگان این راه دراز
                            باز آمده ای کو که به ما گوید راز
                            هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
                            چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mori64
                              حلا اینجا خود ARM صاحب Keil شده ! دیگه چی از این بهتر !
                              یعنی چی که ARM صاحب KEIL شده ؟!!!
                              *_**_**_* دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت پیامبراعظم(ص) *_**_**_*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X