اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ARM یا BASIC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ARM یا BASIC

دوستان سلام
    من می خواستم ببینم من برم دنبال برنامه نویسی ARM یا basic یا c من یکم بیسیک یاد دارم ولی تعریف ARM رو خیلی شنیدم و می گن اینده ی برنامه نویسی ARM هست. اگه یکی بره ARM یاد بگیره خوبه یا نه ؟ بکارش میاد؟
    لطفا جواب بدید امیدوارم مثل پست های قبلیم نشه.

در ضمن عیدتون هم مبارک
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

پاسخ : ARM یا BASIC

نوشته اصلی توسط mo2_star
    دوستان سلام
    من می خواستم ببینم من برم دنبال برنامه نویسی ARM یا basic یا c من یکم بیسیک یاد دارم ولی تعریف ARM رو خیلی شنیدم و می گن اینده ی برنامه نویسی ARM هست. اگه یکی بره ARM یاد بگیره خوبه یا نه ؟ بکارش میاد؟
    لطفا جواب بدید امیدوارم مثل پست های قبلیم نشه.

در ضمن عیدتون هم مبارک
    با سلام.
    عید شما هم مبارک
    اصن در کل سوالتون اشتباست و لطفا بیشتر تحقیق کنید.
    ARM که زبان برنامه نویسی نیست :biggrin:
    شما احتمالا میخوای ARM با AVR مقایسه کنی و C رو با BASIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanup2006
      با سلام.
      عید شما هم مبارک
      اصن در کل سوالتون اشتباست و لطفا بیشتر تحقیق کنید.
      ARM که زبان برنامه نویسی نیست :biggrin:
      شما احتمالا میخوای ARM با AVR مقایسه کنی و C رو با BASIC
      سلام دوست عزیز
      میشه بیشتر توضیح بدید.
      "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
      ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
      ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
        سلام دوست عزیز
        میشه بیشتر توضیح بدید.
        توی انجمن دیگه هم همین سوال رو تکرار کردید من اونجا جوابتنون رو دادم
        ARM یک نوع میکرو کنترلر هست مثل خانواده ی AVR و PIC که سرعت و امکانات ARM بیشتر از دو نوع گفته شده هست
        و اما BASIC یک زبان برنامه نویسی هست که توی کامپایلر نوشته شده و برنامه توسط کامپایلر ترجمه شده و به کد هگز که قابل فهم توسط تراشه یا همون میکرو کنترلر هست تبدیل میشه کد هگز هم همون صفر و یکی هست که میکرو اونها رو میشناسه برای دونوع میکروی PIC و AVR کامپایلر های بیسیک فوق العاده خوب عمل کردن اما فعلا برای ARM زبان C عملکرد فوق العاده ی عالی داشته و بهترین کامپایلر هایی که می تونی توسط اونها برای میکروهای ARM برنامه بنویسی IAR,KEIL هست با توجه به حرفهای شما نشون میده که تازه وارد هستید بهتره برید همون AVR را یاد بگیرید با زبان بیسیک و کامپایلر بسکام BASCOM کار کنید و وقتی خوب یادگرفتید بیایید سراغ ARM
        ولی اگه وقت دارید بهتره و به نفعتون هست که برید با CODVISION که به زبان C کارکنید بعدا که می خواهید از AVR به ARM بیایید خیلی راحت می تونید برید
        قم الکترونیک

دیدگاه

سلام ببخشید من اینو قبل از اون پرسیده بودم ولی چون اینجا به سوال های سطح پایین جواب نمیدن مجبور شدم برم اونجا بپرسم
          ممنون که تو هر دو جا جوابمو دادین.
          مرسی :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X