ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

فراخوان براي تشکيل تيمي جهت کارکردن روي S3C6410

سلام

من قصد دارم يه تيم مجازي با کمک دوستان تشکيل بدهم و روي S3C6410 کار کنيم و اطلاعاتمون رو به اشتراک بگذاريم.

براي شروع هر کسي که توانايي ها و امکانات حداقلي زير رو داره اينجا اعلام آمادگي کنه و مشخصات و توانايي هاي خودش رو توضيح بدهد.
    1- داشتن Development Board مبتني بر S3C6410.
    2- تسلط بر ++C.
    3- رشته تحصيلي الکترونيک و يا سخت افزار.
    4- آشنايي با معماري سيستم عامل

چهار مورد بالا شروط لازم براي شروع است.
    موفق باشيد
    http://embeddedelectronics.ir
    2012/07/29
    تهران-عسلویه
    469
    22

پاسخ : فراخوان براي تشکيل تيمي جهت کارکردن روي S3C6410

باسلام
    حامد جان به کجا رسوندید S3C6410 ؟
    ----
    کاش کمی بیشتر توضیح بدید در ارتباط با این خانواده

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط S.R.F
    باسلام
    حامد جان به کجا رسونديد S3C6410 ؟
    ----
    کاش کمي بيشتر توضيح بديد در ارتباط با اين خانواده
    سلام

اين چيپ يک نمونه خوب از خانواده ARM11 موجود در ايران هست که به جهت دارا بودن Multimedia Accelerator همه کاري باهاش مي شه کرد مخصوصا کارهاي Multimedia. من باهاش مشکل اساسي ندارم و تقريبا هر کاري رو مي تونم باهاش انجام بدهم.
    موفق باشيد
    2012/07/29
    تهران-عسلویه
    469
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد مصلح راد - HMR
    سلام

اين چيپ يک نمونه خوب از خانواده ARM11 موجود در ايران هست که به جهت دارا بودن Multimedia Accelerator همه کاري باهاش مي شه کرد مخصوصا کارهاي Multimedia. من باهاش مشکل اساسي ندارم و تقريبا هر کاري رو مي تونم باهاش انجام بدهم.
    موفق باشيد
    آقا حامد سوالی دارم
    اینکه چرا فقط چیپ های Samsung وجود دارد؟
    اینده توزیع این چیپ به چصورت خواهد بود؟
    چرا مثلا atmel تو بازار نیست؟

2011/02/13
    ارومیه
    43
    0

سلام دوست گرامی شما در مورد کار با GPIO این برد اطلاعاتی دارید ممنون میشم اگر کمی توضیح بدید.
    2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrivar88
    سلام دوست گرامي شما در مورد کار با GPIO اين برد اطلاعاتي داريد ممنون ميشم اگر کمي توضيح بديد.
    سلام

اين سئوال رو همه مي پرسند، هر تالاري هم بريد اينو همه جا مي پرسند چه داخلي و چه خارجي. کار کردن با GPIO ساده است البته نه اينکه ساده باشه منطق کارش ساده است ولي بالاخره لازمه کسي که درايور GPIO رو مي نويسه و بعد تو لايه بالاتر مثلا تو VS2005 ازش استفاده مي کنه يکسري اصول مبتني بر الکترونيک (ديتا شيت خواني) و برنامه نويسي و سيستم عامل رو بدونه.

اينکه من بخواهم برا شما اينو توضيح بدهم واقعيت اينه که ساعتها بايستي مطلب برا شما اينجا بنويسم که از حوصله ام خارجه.
    از طرفي اگر نمونه کد رو هم برا شما بگذارم تا شما اصولش رو ندونيد برا شما قابل استفاده نيست چرا که اولا حتما بايستي از پردازنده که من کدش رو گذاشتم استفاده کرده باشي و همچنين مثل LED ها بردت که مي خواهي خاموش و روشن شدنش رو ببيني هم عينا به همون پايه وصل باشه. بنابراين اين هم کار بي فايده اي هست.
    دوستانه عرض کنم اگر فرض کني که همه اين مسائل حل بشه و عين سخت افزار من رو داشته باشي باز بدون اينکه اصولي ياد بگيري، روشن و خاموش کردن يک پايه چيزي به دانش شما اضافه نمي کنه. بهتره وقت بگذاري بجاي اينکار ++C رو بصورت کامل در گام اول ياد بگيري که در واقع اين گام اول و اساسي براي فراگيري سيستم هاي Embedded است.
    موفق باشيد
    2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط S.R.F
    آقا حامد سوالي دارم
    اينکه چرا فقط چيپ هاي Samsung وجود دارد؟
    اينده توزيع اين چيپ به چصورت خواهد بود؟
    چرا مثلا atmel تو بازار نيست؟
    سلام

چون سامسونگ پشتباني خوبي از محصولش کرده، ديتا شيت و نمونه کد و هر آنچه لازمه رو هم داده. ضمنا توي گوشي ها، تبلت ها و ... هم از همين چيپ استفاده مي کنه. بنابرين تو همه جاي دنيا از اون بخوبي استقبال شده است. ضمنا قيمت هاي خيلي مناسبي هم داره چيپ هاش.
    موفق باشيد
    2012/07/29
    تهران-عسلویه
    469
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد مصلح راد - HMR
    سلام

اين سئوال رو همه مي پرسند، هر تالاري هم بريد اينو همه جا مي پرسند چه داخلي و چه خارجي. کار کردن با GPIO ساده است البته نه اينکه ساده باشه منطق کارش ساده است ولي بالاخره لازمه کسي که درايور GPIO رو مي نويسه و بعد تو لايه بالاتر مثلا تو VS2005 ازش استفاده مي کنه يکسري اصول مبتني بر الکترونيک (ديتا شيت خواني) و برنامه نويسي و سيستم عامل رو بدونه.

اينکه من بخواهم برا شما اينو توضيح بدهم واقعيت اينه که ساعتها بايستي مطلب برا شما اينجا بنويسم که از حوصله ام خارجه.
    از طرفي اگر نمونه کد رو هم برا شما بگذارم تا شما اصولش رو ندونيد برا شما قابل استفاده نيست چرا که اولا حتما بايستي از پردازنده که من کدش رو گذاشتم استفاده کرده باشي و همچنين مثل LED ها بردت که مي خواهي خاموش و روشن شدنش رو ببيني هم عينا به همون پايه وصل باشه. بنابراين اين هم کار بي فايده اي هست.
    دوستانه عرض کنم اگر فرض کني که همه اين مسائل حل بشه و عين سخت افزار من رو داشته باشي باز بدون اينکه اصولي ياد بگيري، روشن و خاموش کردن يک پايه چيزي به دانش شما اضافه نمي کنه. بهتره وقت بگذاري بجاي اينکار ++C رو بصورت کامل در گام اول ياد بگيري که در واقع اين گام اول و اساسي براي فراگيري سيستم هاي Embedded است.
    موفق باشيد
    سلام
    آقا حامد خمس علم رو حتمی بدید که آن دنیا هرچی رو نپرسن این یکی رو می پرسن. :agree:
    ما تو ایران هستیم و مشکلات خاص خودش امکاناتو از این حرفا.
    شما دیگه تحریم علمی نکنید.

راستی سوال با gpio arm 9 کارکردید؟

2011/02/13
    ارومیه
    43
    0

سلام دوست گرامی شما همین 1 نمونه برنامه رو بذارید مطمئن باشید هم میفهمم کارش چیه هم یک دنیا ممنونتون میشم.
    همین GPIO گیر کار منه وسلام سایت خارجی هم نمونه برنامه گذاشته واقعیت امر اینه من متوجه هیچ تغییری نمیشم. بعضیا که نوشتن روشن خاموش کردنLED ، برد من 4 تا LED داره با این برنامه ها روشن خاموش نمیشن. اصولشم یاد گرفتم فقط مونده یک برنامه ای باشه واقعا کارکردشو ببینم بعد با اطمینان به جزئیات برنامه وارد بشم. بعضی سایت ها یک سری کتابخونه ای گفتن که در BSP موجود نیسن رفتم BSP ورژنای دیگه هم گرفتم، اضافه کردم، ایمیج ساختم، ویندوز زدم به برد ولی باز نتیجه ای نداشت.
    من همون ورژن S3C6410 که الان هم توی فروشگاه eca موجوده اون برد رو دارم به هر حالا شما 1 نمونه برنامه به من بدید که رو این برد کار کنه هر چیز دیگه ای هم لازم داشت لطفا بهم بگید منم تغییر رو ببینم ممنون میشم.
    شما با پورت سریالش کار کردی؟
    اگه تو این زمینه میخوای من خدمتتون عرض میکنم چجوری توی C# برا پورت سریالش برنامه بنویسید.
    2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

سلام

باشه، من در اولين فرصت که فکر مي کنم شايد تا آخر ماه باشه، فايل رو مي گذارم تو سايت خودم، از همون جا مي توني دانلودش کنيد. ضمنا يه کد ساده هم با vb.net براش مي نويسم که به يک دکمه روي يک فرم بتونيد LED ها رو خاموش و روشن کنيد. حله؟
    www.embeddedelectronics.ir
    موفق باشيد
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23