اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر آرم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر آرم

سلام

دوستان بنده می خوام میکرو آرم رو شروع کنم و از پروگرامر سوال واسم پیش اومده :redface:

پروگرامر FLASH MAGIC ، jtAg ، jLink ، و . . . که بنده خبر ندارم :mrgreen:

سوالاتی واسم پیش اومده که به شرح ذیل و مجزا مینویسم تا دوستانی هم مثل من هستن که بخوان شروع کنن به راحتی از اطلاعات شما دوستان بهره ببرن

1-برای سری های atmel و nxp و STM از همه پروگرامرهای فوق میشه بهره برد؟
    2-بنده لپ تاب دارم و هزینه خرید پروگرامر بالاست و آیا قادر به ساخت اون هستم؟
    3-آیا مداری هست که بتونم با لپ تاب میکرو رو پروگرام کنم؟
    4-سری STM ساخت کجاست و چه تفاوت هایی با ATMEL و NXP داره؟

با سپاس
    وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

پاسخ : پروگرامر آرم

سلام
    1- با پروگرامر JLINK میتونی همه رو پروگرم کنی.
    2- بله - سری ATMEL . NXP بوت لودر دارند میتونی از اون ها استفاده کنی! NXP بوت لودر USB هم داره! میتونی هم یک JLINK بسازی ولی قیمتش همون اماده اش میشه.
    3-بله! در سوال 2 توضیح دادم!
    4- STM از اون دوتا بهتره همینو میدونم
    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

مهندس ضمنا این سری cortex , vortex و . . . زیر مجموعه کدوما هستن ، مدل های دیگه هم هست یا خیر؟ :question:

با سپاس .
      وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کربلا و اباعبدالله
        مهندس ضمنا این سری cortex , vortex و . . . زیر مجموعه کدوما هستن ، مدل های دیگه هم هست یا خیر؟ :question:

با سپاس .
        CORTEX معماری هسته است هرشرکتی از این نوع میکرو ها ساخته
        اگه از برد های آماده استفاده کنی هم پروگرامر دارن رو خودشون اتمل: (سمبا) هم USB است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X