ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2013/03/27
    4
    0

راهنمایی جهت ساخت مولد افزاینده قوی برق جهت محافظت از محدوده اماکن شخصی

سلام .وسیله ای که بشه اطراف منزل و یا هر مکانی ،رو برق کار گذاشت که هم با برق شهر کار کنه و هم اگر برق شهر قطع شد بوسیله باطری موتور 12ولت برای چند ساعت از اون استفاده کرد.جریان خروجیش طوری باشه ...
    2008/09/29
    6,000
    423

پاسخ : راهنمایی جهت ساخت مولد افزاینده قوی برق جهت محافظت از محدوده اماکن شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط sia0036
    سلام .وسیله ای که بشه اطراف منزل و یا هر مکانی ،رو برق کار گذاشت که هم با برق شهر کار کنه و هم اگر برق شهر قطع شد بوسیله باطری موتور 12ولت برای چند ساعت از اون استفاده کرد.جریان خروجیش طوری باشه ...
    موضوع چیه؟ سوالت چیه؟ :bye
    2012/08/29
    كرج
    227
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    موضوع چیه؟ سوالت چیه؟ :bye
    احتمالا می خواستن بپرسن که چه جور مشه دور خونت رو شوکر بزاری
    مثل بعضی از پادگان ها نظامی که به سیم خارداراشون برق وصله
    البته شاید منظورش این بوده
    اگه خدا بخواهد مي شه
    2013/03/27
    4
    0

سلام وممنون از توجه شما دوستان.یه جورایی بله آخه من تو منطقه بدی زندگی میکنم جنوب غرب کشور استان س و ب .امنیت هم ندارم بخدا مجبورم.اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.اینجا شاید شنفته باشید چه خبره؟منم قول میدم جبران کنم.اگه نیاز به تماس تلقنی هست شماره واسم بزارید خودم تماس میگیرم.بازم ممنونم عزیزان >:/ ^^
    2013/03/27
    4
    0

ببخشید دست چپ و راستمو گم کردم جنوب شرق کشور
    2012/08/29
    كرج
    227
    4

پاسخ : راهنمايي جهت ساخت مولد افزاينده قوي برق جهت محافظت از محدوده اماکن شخصي

نقل قول نوشته اصلی توسط sia0036
    سلام وممنون از توجه شما دوستان.يه جورايي بله آخه من تو منطقه بدي زندگي ميکنم جنوب غرب کشور استان س و ب .امنيت هم ندارم بخدا مجبورم.اگه بتونيد کمکم کنيد ممنون ميشم.اينجا شايد شنفته باشيد چه خبره؟منم قول ميدم جبران کنم.اگه نياز به تماس تلقني هست شماره واسم بزاريد خودم تماس ميگيرم.بازم ممنونم عزيزان >:/ ^^
    يه فکري دارم نمي دونم عملي باشه يا نه
    مي توني مدار شوکر را بسازي ولي يه جوري پلاتين هاي آخرشو از هم فاصله بدي که وقتي پاي کسي بين اين دوتا قرار گرفت شوکر عمل کنه و به اون شوک وارد کنه .
    مطمعن نيستم ممکن جواب بده
    اگه خدا بخواهد مي شه
    2009/09/25
    اصفهان
    814
    46

نمي دونم دقيقا اونجا چه خبره اما !!
    طبق قوانين موجود اگر حتي براي دزد يا ... اتفاقي بيفتد ، اتهام سرقت يا .. بجاي خود و اما شما هم مجرم شناخته ميشويد
    اگر کشته شود هم قاتل
    کاري به درست بودن يا نبودنش ندارم
    اما فعلا اينطوري هست
    موفق باشيد
    هميشه به ياد خدا باش !
    2008/09/29
    6,000
    423

نقل قول نوشته اصلی توسط DDR3
    نمي دونم دقيقا اونجا چه خبره اما !!
    طبق قوانين موجود اگر حتي براي دزد يا ... اتفاقي بيفتد ، اتهام سرقت يا .. بجاي خود و اما شما هم مجرم شناخته ميشويد
    اگر کشته شود هم قاتل
    کاري به درست بودن يا نبودنش ندارم
    اما فعلا اينطوري هست
    موفق باشيد
    درسته منم شنیدم و راهش این نیست که شما دنبالشید. دزد اگر خونداغ بشه توی خونه متعلق به شما باید دیه بدید! ولی اونم باید 6 ماه بره زندان ولی خوب چه فایده ...
    2012/09/26
    1
    0

با باطري 12ولتي و يك اينورتر و يك ترانس افزاينده ميتوني اينكارو انجام بدي يا با يك باطري و يك مبدل بوست ميتوني انجامش بدي
    2013/04/10
    اهواز
    326
    19

پاسخ : راهنمایی جهت ساخت مولد افزاینده قوی ب&

سلام بردوستان عزیز:
    اگردرمنطقه ای احساس براینست که مشکل امنیتی داردراه حلش بکارگیری سیستم های زیانبارالکتریکی نیست بکارگیری این وسایل خطرات جانی حتی برای افرادهمان خانه راهم درپی خواهدداشت وبیجاره آن مهمان ناخوانده ای که برای دیدن دوستش وبرای سورپرایزکردنش بدون اطلاع وسرزده واردخواهدشد،،،شمابرای اینکاراول اینکه با نیروهای انتظامی منطقه ای بایدمذاکره کنیدتادرساعات خاصی وبطورنامحسوس آن منطقه راموردی تحت حفاضت مضائف قراردهند،،،دوم اینکه ازسیستم های هوشمندمداربسته تصویری وهوشداردهنده استفاده کنیدبدون ایجادمشکل برای خود ومردم،،سیستم های حفاظتی هوشمندمیتوانندبلافاصله درصورت دیدن کسی هم آژیری بصدادرآورند وهم ازطریق موبایل بشماخبردهندوهم به پلیس محل وهم تصاویری راضبط نمایند.
    ««««««««&# 171;««درهرحال راه حل این نیست که شما دنبالش هستی»»»»»»» »»»»»»»»&# 187;»
    محمدرضامکوندی
    WWW.MMCVANDY.BLOGFA.COM
    MMCVANDY@YAHOO.COM
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11