اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

spwm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

spwm

کسی میتونه راهنماییم کنه که چجوری spwm رو با مدار انالوگ بسازم
    میدونم از اپمپ در مد مقایسه گر بین یک موج مثلثی و ac استفاده کنم ولی اون vacرو چجوری باید در بیارم
    اگر میتونید ی سی بهم معرفی کنید که موج مثلثی بده و یه ای سی که خروجی سینوسی بده
    یا یه مداری که این کارو کنه
    ممنونم

پاسخ : spwm

من یه بار سعی کردم بسازم ولی خیلی تنظیم کردنش سخته! یه جورایی غیر ممکنه. با میکرو ساختم خوب جواب داد. ولی با اوپ آمپ فکر کنم میشه موج سینوسی ساخت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alialaei110
      اگر میتونید ی سی بهم معرفی کنید که موج مثلثی بده و یه ای سی که خروجی سینوسی بده
      برای تولید سینوسی می توانید از XR2206 یا XR8038 استفاده کنید. یک IC را هم به شماره HEF4752V از زمان های دور به یاد دارم که برای تولید pwm و کنترل موتور سه فاز به کار می رفت.
      اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

ممنونم از جواباتون حالا یه سوال دیکه توی اورکد چطوری میشه توی vac یا vsin اختلاف فاز درست کرد بهتر بگم یه ابزاری میخوام توی اورکد که بشه ولتاژ سینوسی سه فاز درست کنه اخه هر چی گشتم نبود :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X