اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[برنامه نمونه] راه اندازی ماژول LCD رنگی "2.8 بوسیله هدربرد LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[برنامه نمونه] راه اندازی ماژول LCD رنگی "2.8 بوسیله هدربرد LPC1768

برنامه نمونه به زبان C و کامپایلر KEIL

لینک ماژول LCD رنگی "2.8 به همراه تاچ اسکرین : http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=619
    لینک هدربرد LPC1768 فروشگاه : http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=876
    فایل های پیوست شده

پاسخ : [برنامه نمونه] راه اندازی ماژول LCD رنگی "2.8 بوسیله هدربرد LPC1768

سلام. من LCD 2.8 فروشگاه رو وصل کردم به برد LPC1768 اما فقط صفحه سفید نشون میده :angry:
    برد همون برد چینی فروشگاهه (2 سال پیش خریدم) و LCD هم تازه از نمایندگی سایت تو جهموری گرفتم.
    حالا سوالم اینه که این برنامه با LCD 2.8 تست شده؟ تو نقشه اش چرا D9 وصل نیست؟ لطفا کمک کنید

دیدگاه

راستی وقتی می خوام فایل هگز رو با جیلینک پروگرم کنم میگه : your program does not contain a valid checksum...

دیدگاه

سلام ..من همین مشکل رو دارم ...فقط هم بلدن بگن ما بلد نیست ولی یکی هست که میتونه این کارو انجام بده ... :angry:...بی شرفا فقط بلدن بفروشن... ...کسی نیست جواب بدههههههههه !!!!!!!!!...با راهنماشون هم که بوت لودر رو پر میکنم هیچی نمیشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط djrezadj
          سلام ..من همین مشکل رو دارم ...فقط هم بلدن بگن ما بلد نیست ولی یکی هست که میتونه این کارو انجام بده ... :angry:...بی شرفا فقط بلدن بفروشن...
          oo: oo: oo: oo:
          این چه طرز صحبت کردنه دوست عزیز!!!! :surprised:
          بنده هدر LPC1768 رو خریدم . البته اولش یه سری غلق داشت ولی راه انداختمش. برنامه میریزم و کار میکنه.
          ماژول TFT LCD3.2 هم خریدم و به همین هدربرد وصل کردم اونهم جواب گرفتم.سخت نبود.
          بجای این بد و بیراه گفتنا توی خود انجمن بگردی برنامه های آماده و راهنمایی دوستان هست. :agree:
          ask One Question

دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت معاونت محترم سایت
            نرم افزار jebmo lcd که برای تبدیل عکس به کد برای این lcd هست رو از کجا میتونم دانلود کنم؟اگه میشه یه لینک بهم بدید
            دیتاشیت این lcd رو از کجا میتونم بگیرم؟چی سرج کنم که دیتا شیت همین lcd رو بهم بده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadttl
              سلام و عرض ادب خدمت معاونت محترم سایت
              نرم افزار jebmo lcd که برای تبدیل عکس به کد برای این lcd هست رو از کجا میتونم دانلود کنم؟اگه میشه یه لینک بهم بدید
              دیتاشیت این lcd رو از کجا میتونم بگیرم؟چی سرج کنم که دیتا شیت همین lcd رو بهم بده؟
              سلام.
              این لینک نرم افزار.
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=62599.0
              برای دیتاشیت هم اسم درایور داخلیش رو سرچ کن.
              تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

سلام پایه ی RST به P0.26 وصل شده در حالی که من این پایه را برای DAC مصرف کردم
                لطفا راهنمایی کنید که چه تغییراتی در برنامه ایجاد کنم تا درست کار کند؟

دیدگاه

اساتید بزرگوار دقت کنید که اصلا درست نیست یه قطعه ای در فروشگاه فروخته بشه ولی کار نکنه حرف دوستمون تصدیق میشه LCD کار نمی کنه !!!!!!!!!!!!!
                  حالا که خریدیم چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

من خریدم مشکلی نداشته oo: oo: oo:

دیدگاه

پس چرا ما وقتی وصل می کنیم هیچ چیزی اجرا نمی شه !!!!!! فقط صفحه روشن می شه
                      اینم بگم که اتصالات پایه ها رو کامل چک کردیم و همه اتصالات درسته.
                      حالا چی؟؟؟؟؟؟
                      :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

دیدگاه

یکی به بد بختی های ما رسیدگی کنه آش نخورده و دهن سوخته پول دادیم خریدیم کار نمی کنه!!!!!! به کی بگم!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akshaaksha
                          پس چرا ما وقتی وصل می کنیم هیچ چیزی اجرا نمی شه !!!!!! فقط صفحه روشن می شه
                          اینم بگم که اتصالات پایه ها رو کامل چک کردیم و همه اتصالات درسته.
                          حالا چی؟؟؟؟؟؟
                          :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
                          سلام
                          صفحه روشن می شه؟ به احتمال زیاد سالمه اتصالات مشکل داره یا برنامه
                          I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

بابا خیلی ممنون از پاسختون. دارم میگم اتصالات با دیود چک دونه به دونه چک شده هزار نفر دیگه هم همین مشکلو دارن حتی با برد آموزشی هم چند نفری همین مشکلو داشتن>>>>>>>>>!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akshaaksha
                              بابا خیلی ممنون از پاسختون. دارم میگم اتصالات با دیود چک دونه به دونه چک شده هزار نفر دیگه هم همین مشکلو دارن حتی با برد آموزشی هم چند نفری همین مشکلو داشتن>>>>>>>>>!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
                              شما از چه بردی استفاده می کنید؟ برد را چطور به lcd متصل کردید؟
                              من الان برنامشو تست کردم مشکلی نداره البته یک تغییرات کوچکی روی ترتیب پایه ها دادم تا با سخت افزار من هماهنگ بشه
                              I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X