اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ال سی دی16پایه درpcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل ال سی دی16پایه درpcb

من از تو کتابخانه پروتئوس یک پایه16تایی برای ال سی دی انتخاب کردم که عرضش3ثانته(فاصله پایه ها) ولی ال سی دی من فاصله پایه های16 تاش 4ثانته تو کتابخانه مدل دیگه که بزرگ تر باشه نیست نمی دونم چی کنم ویک سوال دیگه این که این خط ها که قرمزن رو چگونه ابی کنم یا بین خط های دیگه چگونه رد کنم لطفا راهنماییم کنید* فایل hex,pcb. پروتئوسشم ضمیمه کردم
    http://up.toca.ir/images/4etk5lawc344jov6sgf8.zip

پاسخ : مشکل ال سی دی16پایه درpcb

اون خطوط رو میتونی با جابه جایی قطعات و قرار دادنشون در جای بهتری درست کنی.
    در مورد lcd هم بهتر به دیتاشیت lcd مراجعه کنی و فاصله دقیقش رو پیدا کنی بعد تو پروتئوس کیج مناسش رو قرار بدی.
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

مهندس ممنون که من رو راهنمایی کردی من که تو سوال گفتم فاصله پایه ها 4ثانته ولی تو کتابخانه پروتئوس7.10 همه ال سی دی های16پایه فاصله اونا از 3ثانت بیشتر نیست حالا چیکار کنم نرم افزار های دیگه ال سی دی هاشون (فاصله)پایهاشون4ثانت هست؟یا با این نرم افزار می شه پایه ها رو به فاصله دل خواه در اورد؟این خطوط رو هم جاهاشو عوض میکنم ولی هنوز قرمز هستن
      لطفا کمکم کنید

دیدگاه

دوست عزیز مثل اینکه درست متوجه نشدین گفتم که میتونی طبق دیتا شیت خودت براش طراحی کنی .
        من چک کردم درست بود تو پروتئوس اینو تایپ کن درسته CONN-SIL16
        طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
        امروز رو کامل زندگی کن...
        (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

فقط تو ورژنی که من دارم 16 تایی نیست خودم از 20 تایی استفاده می کنم و 4 تاش رو بدون استفاده میزارم.

داخل کادر قرمز رو تایپ کنی میاره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X