اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به سوال زیر توجه کنید واقعا من کجا انتقاد کنم هر انتقادی هم که می کنم ببینید چی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به سوال زیر توجه کنید واقعا من کجا انتقاد کنم هر انتقادی هم که می کنم ببینید چی

سلام solxsado ،
    طبق قوانین وب سایت، یکی از ارسالهای شما هرزنامه تشخیص داده شد و از طرف همکاران بخش نظارتی حذف گردید.
    عنوان ارسال حذف شده: چی و کجا انتقاد کنم تا بهتون بر نخوره

یادآور بشم قبل این پیغام واسه مدیر هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم

12.حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک ، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران ECA محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

13. قرار دادن نرم افزارها و محصولاتی که شامل قانون کپی رایت ایران می باشند در سایت ممنوع است.

14. کاربران موظف اند در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق ، موضوع را با مدیران سایت با استفاده از دگمه ی " ارسال گزارش به مدیران" در میان بگذارند .

15-هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده ی نویسنده ی آن است و بیانگر نظر و عقیده ی مسئولان انجمن و یا تفکر حاکم بر این انجمن نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست.

درضمن فقط شما گزینه (حق حذف) رو انجام می دید حوصله بقیه اش رو ندارید.
    ادیسون: برای موفقیت 1 درصد نبوغ و 99 درصد پشتکار کافی است.

پاسخ : به سوال زیر توجه کنید واقعا من کجا انتقاد کنم هر انتقادی هم که می کنم ببینید چی

تاپیک تکراری، عنوان نامناسب و .....
    پاک میشه
    فقط یک پیغام خودکار ارسال میشه که بنابر فلان دلیل پاک شد
    به علت بالا بودن تعداد اسپمرهای عزیز، وقت نمیشه به تک تکشون pm داد , که دچار مشکلات روحی نشند!
    این چندمین باره پست میزنید و این جواب بهتون داده میشه !

دیدگاه

پاسخ : به سوال زیر توجه کنید واقعا من کجا انتقاد کنم هر انتقادی هم که می کنم ببینید چی

دچار مشکل روحی
      به قول این.........ها
      جواب سنگ کلوخه

دیدگاه

تازه شما هم دارین مثل من میشین آخرش ایرانی هستیم حتی خودم

دیدگاه

میگم فقط اعضای اصلی سایت دارم جواب منو می دن بابا حداقل بیام یه فحش به من بدین

دیدگاه

امیدوار باشیم که الان مشکلتون حل شده ؟

دیدگاه

با این برخورد شما عمرا

دیدگاه

فکر کنم شما مشکل روحی دارید.
                آقای بلورچیان خدمتتون عرض کردند که از طریق پیام خصوصی پیگری کنید. این معنیش این نیست که هر وقت پیام دادی 3 سوت بعدش جواب بگیرید.
                ایشون غیر از این انجمن که در فضای مجازی هست یک زندگی واقعی هم دارند و نمیآ‌تونن 24 ساعته اینجا باشن. شما پیامت روبده هر وقت ایشون اومد بهت جواب میده. ممکنه 5 دقیقهآ‌ای بیان ممکنه 2-3 دیگه بیان.

شما اصلا توجهی به عرایض دیگران دارید؟
                به متن زیر توجه کنید:
                مراحل پرسیدن یک سوال در همهآ‌ی انجمن های اینترنتی:
                1- پرسیدن سوال در تاپیک مرجعی که در همون مورده (برای شما تاپیک GSM و ارتباط آن با AVR)
                2- در صورت عدم وجود تاپیک مرجع، جستجو و پیدا کردن جواب در تاپیک های از قبل ایجاد شده.
                3-در صورت نبودن جواب در تاپیک های قبلی، پرسیدن سوال در یکی از تاپیک های مربوطه که از قبل وجود دارند.
                4-در صورت عدم وجود هیچ تاپیکی درباره اون موضوع، ایجاد یک تاپیک با رعایت قوانین .

تذکر 1: لزومی نداره که مباحث مربوط به یک ماژول خاص رو تکه تکه کنید و برای هر کدوم تاپیک جدا بزنید.
                فرضا با یک ماژول یا قطعه مشکل دارید، برای همهآ‌ی موارد مربوط به اون ماژول اعم از مباحث تغذیه، نویز، مود های کاری،مشکلات برنامه نویسی و هر چیزی که به اون ماژول یا قطعه مربوطه فقط و فقط یک تاپیک ایجاد کنید.

جوابتون رو گرفتید؟
                تا الان 3-4 تا تاپیک زدید محض رضای خدا یه دونش درست حسابی نبود. همشون مشکل دار بودند. توی همین تاپیک 3تا پست پشت سر هم با فاصله زمانی 1 دقیقه و نیم فرستادی که نباید بفرستی.به چه زبونی بگم که این رفتارتون اشتباهه :angry: :angry:
                یه پیشنهاد بهت میکنم منت بذار سر من انجامش بده: یه چرخی بزن توی انجمن ببین دیگران چطور سوال میآ‌پرسن و جواب میآ‌گیرن.

دیدگاه

اینا رو می دونم
                  مسئله من اینه چرا شما سوال منو حذف کردید در صورتی که خیلی کارهای موادبانه تری هم می شد انجام داد.
                  بارها هم توهین کردین آقایان............

دیدگاه

ادامه بحث فردا

دیدگاه

دوست عزیز حذف پست کار غیر مودبانه نیست.
                      ما نمیتونیم به هرکسی توضیح بدیم. نیروی های نظارتی تعدادشون محدود هست و وقتشون ارزشمند.
                      شما هم اگر وقتتون براتون ارزشمند هست به جای این بحث های تکراری سرچ بکن در مورد سوالت یا سوالت رو به شکل صحیحی مطرح کن تا به جواب برسی.

اگر انتظار دارین که ما بابت حذف پست های مغایر قوانین معذرت خواهی کنیم به این هدفتون نخواهید رسید چون کاری که طبق قانون انچام میشه بهترین کار هست.
                      من مجددا این پست رو قفل میکنم و مطرح کردن مجدد این بحث در محیط عمومی به دلیل تکراری بودن و بی ارزش بودن بحث باعث محدود شدن عنوان کاربری شما خواهد شد.

امیدوارم که با رعایت قوانین بتونیم بستر بهتری برای استفاده از اطلاعات علمی دوستان ایجاد کنیم.

موفق باشین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X